Цікаві факти про брюках-штанях (7 фото)

0
353

У гардеробі сучасної дівчини можна зустріти безліч різних видів штанів і штанів. Штани можна одягнути не лише на роботу, але і на вечірку. Але який важкий і довгий шлях подолала дана річ, щоб досягти своєї популярності.

Вважається, що мода на штани прийшла до нас з такого привабливого і таємничого Сходу. Історики стверджують, що красуні з Сходу носили барвисті шовкові шаровари. В даних штанях красуня Шахразада розповідала казки цареві. Сьогодні ж, на відміну від тих часів, коли жінки носили виключно шаравары, класичні штани на issaplus.ru є у величезному асортименті. Ви з легкістю знайдете собі те, що потрібно: стиль, фасон, колір і інші параметри. І при чому це можна зробити не виходячи з дому, замовивши через цей дивовижний інтернет-магазин.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

Якщо згадати Європу в середні століття, то там до штанів ставилися не так доброзичливо, як на Сході. Місцеві красуні повинні були носити довгі спідниці, а якщо дівчина порушувала це правило, то її спалювали на багатті. Винятком вважалися маскарадні дні, саме тоді дамам можна було одягати брюки – панталони, і ті одягалися однаково під сукню.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

У 19 столітті європейським дівчина все ж вдалося внести різноманітність у свій гардероб, завдяки штанів. Звичайно ж, за право носити штани боролися феміністки. Міс Джекинс була відома завдяки своїй оригінальності, саме вона обрізала свою спідницю і під низ неї наділу східні шаровари. Так вона пішла гуляти. Пізніше ще одна дівчина по імені Амелія Блумер стала гуляти по вулицях у штанах, а зверху вона одягала укорочену спідницю. Амелія очолювала свій феміністський журнал, де друкувалися статті про рівноправність статей. Саме в цьому журналі вперше була надрукована стаття, в якій розповідалося про практичності носіння штанів.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

Деякі британки і німкені миттєво випробували рекомендований Амелієй стиль одягу. Вони розповіли про користь носіння штанів для здоров’я. Звичайно ж, знайшлися і противники цього стилю. Над дамами, які носили штани, нерідко насміхалися.

Поява велосипеда в 70 роках виправило ситуацію. Не тільки чоловіки, але і жінки, стали користуватися велосипедом. Якщо з чоловіками все було зрозуміло, то жінки не знали, що їм одягнути при їзді на велосипеді. Через пару років це питання було вирішене: модні видання запропонували “жіночий варіант велосипедного костюма”.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

У 1909 році у Франції скасували указ, який забороняв жінкам носити штани. Але незважаючи на скасування указу, всі йому раніше підкорялися. Дизайнер Ів Сен-Лоран все-таки зміг зробити носіння брючних костюмів законним. Нарешті дами стали сміливо ходити по вулицях у брюках.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

У багатьох закладах жінкам заборонялося носити штани. Приміром, даму не могли обслужити в ресторані, якщо вона прийшла в брюках, з’являтися в штанах у навчальних закладах також було не можна. Безліч неприємних ситуацій траплялося в світі із-за цієї заборони. Так, одна дівчина зняла штани при всіх, що коли її не хотіли пускати в розважальний заклад.

Поява джинсів змогло виправити ситуацію і перемогти в боротьбі жінок за право носити штани. Саме джинси змогли зрівняти представників різних статей, адже спочатку на джинсах блискавка була вбудована збоку.
Интересные факты о брюках-штанах (7 фото)

Погодьтеся, що у джинсів і штанів був дуже важкий шлях? Соціологи відзначають, що багато жінок на сьогоднішній день люблять ходити в штанах, а чоловіків приваблюють жіночі ніжки в штанах!