Цікаві факти про чоловіків

0
304

Багато жінок вважають, що світ чоловіки зберігає в собі безліч таємниць, розгадати які не під силу ні одній представниці прекрасної половини людства. Однак, щоб зрозуміти чоловіка і пояснити мотивацію його вчинків, досить знати деякі поширені факти про представників сильної статі. Те, що ви не знайдете про чоловіків у нас в статті, обов’язково знайдете на сайті журналу для справжніх чоловіків і не тільки.

Чоловіків народжується більше, але живуть вони менше
-На всій земній кулі в середньому на 100 дівчаток народжується 105 хлопчиків. На думку вчених, це пов’язано з їх більшою смертністю в дитячому віці.
-Середня тривалість життя у жінок (68.8) вище, ніж у чоловіків (64.5).
-Виробничих травм серед чоловіків набагато більше, ніж серед жінок і становить 94% від загального числа.
-Обрізана крайня плоть у третини чоловіків. Це пов’язано з різними причинами.

Всі ембріони на початку ? дівчинки
Перші шість тижнів після того, як відбулося зачаття, всі ембріони людини розвиваються дівчатками. Але вже через шість тижнів у ембріонів чоловічої статі ген SRY (відповідальний за визначення статі) починає виробляти велику кількість статевих гормонів. У першу чергу це стосується основного чоловічого гормону тестостерону, який стимулює розвиток чоловічих ознак і гальмує жіночі.

Аутистів, а також «важких підлітків» серед хлопчиків більше
-Ймовірність народитися із захворюванням аутизмом у хлопчиків в три рази вище, ніж у дівчаток. Цього немає наукового пояснення. Однак, вважається, що у дівчаток з м’якою формою аутизму симптоми більш приховані. У такому разі захворювання вважається просто формою психіки.
-Кількість «важких» підлітків серед хлопчиків значно більше, ніж серед дівчаток і становить 75% від загального числа.

Взуття на підборах першими чоловіки приміряли
-Раніше велику частину санітарів становили чоловіки, але після 1900 року ситуація кардинально змінилася. Зараз їх всього 10%, решта 90% припадає на частку жінок.
-У середньостатистичного чоловіка м’язової маси на 50% більше, ніж у середньостатистичної жінки. Настільки ж менше у чоловіка жирових відкладень.
-Монгольські чоловіки першими приміряли взуття на високих підборах. Це було пов’язано з необхідністю утримувати ноги в стремена під час їзди на коні.
-Перша гейша була чоловіком. Тоді їх називали тайкомоти. Це були блазні на службі феодалів, а в їх обов’язки входило розважати гостей і господарів під час банкетів. Коли потреба в шутах пропала, тайкомоти перекваліфікувалися в развлекателей. Жінки-гейші з’явилися століттям пізніше.

Батько ? голова сім’ї
-Деякі антропологи вважають, що властивість чоловіки усвідомлювати себе батьком відрізняє його від тварин.
-В релігії, ідеології дуже часто зустрічається термін « батько», яке бере свій початок з давнини. У римському праві батько, в порівнянні з іншими членами родини, мав набагато більше переваг. Це поширювалося навіть на право життя, смерті.