Цікаві факти про чорне море (9 фото)

0
904

Вперше Чорне море було згадано в документах, які відносилися до 5 століття. В ті часи Аргонавти вирушали на пошуки золотого руна як раз по Чорному морю.

1. Понт Айксинським (грец. ????????????) – саме так стародавні греки прозвали море. Дослівний переклад означає «Негостинне море». Існує думка, що таке назву море отримало внаслідок труднощів з навігацією. Пізніше море почало називатися Понт Евксинський. А сталося це завдяки повному вивченню грецькими колоністами прибережжя Чорного моря. На румунському назва звучить як MareaNeagra.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

2. Також на глибинах моря понад 200 м не живуть ніякі жителі моря, крім як певних різновидів бактерій. Відбувається це все через перенасичення глибин моря сірководнем.

3. Існують такі креслення потоків Чорного моря на яких виділено два закритих кругообігу, довжина хвиль яких близько 300-400 км. ця Схема має назву «Окуляри Кніповича». Назву було отримано в честь її першовідкривача Миколи Кніповича.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

4. Самим превеликим півостровом Чорного моря вважають Кримський.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

5. У Чорному морі мешкають близько 2500 видів морських мешканців. У Середземному ж море кількість мешканців коливається на позначці 9000 видів. Через хижаків море втратило свій вигляд устриць і тепер їх там тільки розводять. Важливим для курорту вважаються раковини рапани, які часто використовують як сувеніри.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

6. Ще одним мешканцем Чорного моря є водорість – ночесветка. Така водорість здатна фосфоресціювати, тим самим змушуючи море надзвичайно сяяти.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

7. Чорне море не дуже різноманітно морськими мешканцями, адже їм належить зовсім маленький ділянка без сірководню для життя. У морі мешкаю т такі ссавці, як дельфіни і морські свинки.

8. Чорне море має до 200 видів риб. Єдиною акулою моря є катран, яка найбільш небезпечна своїми плавниками, які відрізняються своїми шипами з отрутою. Незважаючи на те, що акула небезпечна вона не приносить шкоди людям, так як дуже пуглива і намагається триматися подалі від берега і людей.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

9. Риба під назвою «морський дракончик» несе загрозу людям з-за того, що на її тілі є колючки з сильною отрутою. Також представниками небезпеки вважають скорпен і ската-хвостокола.
Интересные факты о Черном море (9 фото)

10. З-за швидкого зростання Чорного моря відбуваються такі зміни, як відхід під воду міст Тамані. Море зростає з надзвичайними темпами, а це приблизно 25 см до 100 років. Гори оточують гори не встигають рости і поступово йдуть під воду.

Патріотизм в нашій країні в останні роки в самому світанку у всіх планах і в тому числі відпочинку саме на узбережжі російського Чорного моря, ну а улюбленим місцем для відпочинку всієї сім’ї вважається регіон міста Анапи в особливості район с. Вітязево, сам неодноразово бував в Вітязево і особливо хотів би порадити готель національ вітязево офіційний сайт, якого можете побачити за цим посиланням.