Цікаві факти про Чорногорії (10 фото)

0
338

Чорногорія – прекрасний курорт, туристам пропонує сучасні готелі першого класу, висококласний сервіс, найцікавіші пам’ятки, а також зачаровує, неймовірну природу. «Юна» країна, розташована на південно-сході Європи, зачаровує мальовничими панорамами, гористими місцями. Чорногорія невелика країна, і її можна об’їхати за кілька днів і насолодитися усіма красотами і дивовижними пейзажами. А на чому найкраще милуватися красотами, звичайно ж на автомобілі, а в цьому як ніколи вам допоможе оренда автомобілів в Чорногорії – сів і поїхав. Які переваги має ця країна? Дізнаємося?

Бояна – річка впадає в Адріатичне море, довжина якої-41 км, унікальна. Унікальність річки в тому, що вона тече в різних напрямках одночасно.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

У місті Котор є вуличка, на якій не зможуть між собою розминутися навіть 2 найхудіших людини. Вулиця «дай мені пройти» у всьому світі визнана найбільш вузькою вуличкою.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

Серед туристів найбільш ходовий і найбільш затребуваний сувенірний товар – килими, виконані вручну. Крім того, туристи звертають увагу на гобелени, прикраси. Популярністю в Чорногорії користується кераміка, вино власного виробництва.

Домен .me належить «Чорній горі». У цій зоні на сьогоднішній день понад 230 мільйонів сайтів.

Для фахівців з картографії дана країна не найзручніша, бо на карті її місця настільки мало, що не вистачає і на одну цифру. (На карті саме цифрою проводиться позначення дуже маленьких країн, а в легенді карти вказується назва).
Интересные факты о Черногории (10 фото)

Від «Црна Гора», що перекладається з сербської не інакше як «Чорна гора», походить назва цієї чудової країни.

У Чорногорії національна валюта – офіційна валюта єврозони – євро. Права на друк тут немає (в ЄС Чорногорія не входить), і тому основні гроші «приходять» від туристичного потоку.

У культурі Чорногорії відсутня всяка родзинка, що характеризувала б її в повній мірі. За багато років у країні спелось кілька культур, народів, стилів.

В основному чорногорці, і жінки і чоловіки, високого зросту. В принципі чорногорці визнані найвищою нацією Європи.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

В окремих храмах 2 вівтаря, тому проводиться одночасно два богослужіння – православне і католицьке.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

У столиці країни існує найкоротша вулиця, довжиною в 30 метрів. На цій вулиці розташований всього 1 будинок.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

Понад 2000 років найдавнішому оливковому дереву.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

Вважається, що найбільш сонячний місто Європи по кількості сонячних днів, розташований в Чорногорії місто Бар.
Интересные факты о Черногории (10 фото)

Каньйон річки Тара – глибиною 1,3 км – другий за глибиною у світі. В річці чиста, прозора вода, яку без побоювань для здоров’я можна пити.
Таксистам Чорногорії категорично заборонено в автомобілі на передньому сидінні возити п’яних «клієнтів».
Интересные факты о Черногории (10 фото)

У всьому світі країна за своїми розмірами займає 155 рядок. Варто сказати, що ця країна – одна з найменших на всьому південному сході Європи.