Цікаві факти про Доктора Хауса

0
397

З 16.11.2004 року по 21.05.2012 року в ефір виходив серіал всіх часів і народів “Доктор Хаус” у головній ролі з Х’ю Лорі, персонаж якого підкорив всіх своєю дотепністю і великим розумом. Всього вийшло 177 серій, які йшли на протязі, здавалося б, 8-и років, які принесли нам приголомшливих 8 сезонів. Даний серіал приніс творцям найпрестижніші кінонагороди – з яких “Еммі” і “Пібоді”

Актор Х’ю Лорі закінчив університет за кваліфікацією соціальний антрополог – хто не знає (витяг з Вікіпедії) – міжпредметна наукова дисципліна, що вивчає людину і людське суспільство, закономірності їх розвитку та культурне різноманіття. Тому відмінно зміг зіграти свою роль, крім того цікава несподіванка в тому, що Лорі був професійним спортсменом і навіть у складі команди став чемпіоном з веслування в чемпіонаті Великобританії і був відправлений у складі юніорської команди на чемпіонат світу. При чому його батько був гребцем і навіть виграв золоту медаль на Олімпійських іграх 1948 року.

Крім того, Х’ю відмінно грає на багатьох музичних інструментах – саксофон, губна гармошка, піаніно, барабан. Він вокаліст і клавищник в лос-анжелеской благодійній рок-групі Band From TV»;

Цікаво те ,що Лорі на кастингу пробувався на роль кращого друга Хауса – Вілсона, а отримав головну роль. Доктор Хаус любить швидкий двоколісний транспорт, при чому в серіалі у нього Honda CBR 1000 RR Repsol Replica. Х’ю Лорі в реальному житті так само віддає перевагу мотоциклів і перший його гонорар пішов на купівлю культового Triumph Bonneville 790 – можливо це і вплинуло на вибір саме цього актора на головну роль.

Все, що відбувається в серіалі відбувається в реальному клінічному центрі Фріста, який знаходиться в Прістонському університеті. Доктор Хаус як і доктор Каді в реальному житті виросли в сім’ї лікарів. В обох акторів батьки були лікарями. Тому вони можуть з такою легкістю користуватися медичними термінами.

Вовчак стала коронною діагнозом або припущення команди доктора Хауса. І більш того на версії DVD 2-го сезону зібрані всі фрагменти, де хто-небудь з команди доктора згадує цю хворобу. Насправді вовчак як хвороба існує і визначається як хвороба вражає судини, що супроводжується появою плям по тілу. У цьому ви зможете переконатися, переглянувши серіал Доктор Хаус – почніть з першого сезону на сайті http://dh-online.ru/sezon-1/.

Режисерам серіалу, мабуть, дуже подобається Шерлок Холмс, так як до такого висновку не важко прийти, адже Хаус в кіносеріалі проживає в будинку номер 221, прямо як Шерлок. Крім того очевидно подібності в іменах Хаус схожий з Холмсом, Вілсон з Ватсоном. При чому постери з різних культових детективів розклеєні в кабінеті Вілсона. А як вам категоричність Хауса і його міркування, схожі з Холмсом.

Не випадковий вибір доктора Чейза. На цю роль шукали виключно вихідця з Австралії. Так як Чейз фахівець з реанімації пацієнта, яка не поширена в США, але має великий потенціал розвитку в Австралії.

У серіалі в двох серіях четвертого сезону барменом знявся Фред Дерст з Limp Bizkit, хоче в даний час отримати російське громадянство.

Ну і, напевно, одне з головних досягнень Лорі – звання Офіцера ордена Британської імперії. за внесок у драматургію Британії.