Цікаві факти про дверях (частина 3)

0
106

Сьогодні життя людини неможливо уявити без багатьох речей, звичних для кожного з нас. У той же час, лише деякі люди замислюються про походження та історії багатьох предметів. А між тим, практично кожен з них має досить цікаву історію і связаннее з ним факти. Не вірите? Далі – цікаві історії (і не тільки) про самих звичайних дверях.

Двері в історії
Рекордсменом серед «дверей-важковаговиків» по праву є двері вагою до 44 тонни, виготовлена в 70-х роках ХХ століття. Кому потрібна була настільки габаритна двері? Ліверморської лабораторії ім. Лоуренса (правда, не зовсім зрозуміло навіщо). Її ширина становила 3,6 м, а товщина – 2,44 м.
На думку багатьох знавців англійської мови, найкрасивішою його фразою є «CELLAR DOOR», що в буквальному розумінні означає… двері в підвал!
Интересные факты о дверях (часть 3)

Двері та кіно
Багато людей читали книгу «Володар кілець». І вже, звичайно, кожен шанувальник фентезі не раз дивився знамениту екранізацію цього твору. Напевно глядачі звертали увагу на велику різноманітність дверних конструкцій, представлених у фільмі. Тут вам і круглі двері хобичьих нір і масивні ворота Мордора, що працюють на підйомних механізмах. Коротше – двері на будь-який смак і інтер’єр!
Интересные факты о дверях (часть 3)

Интересные факты о дверях (часть 3)

Двері сьогодні
Хочете надійно захистити свій будинок від візитів непроханих гостей? Тоді вам обов’язково варто ознайомитися з новинкою, випущеної в Колумбії. Ця двері не піддається різального інструменту, не боїться вибухів, куль, вогню і т. д. Крім десятка замків, конструкція також оснащена біометричною системою. Завдяки цьому нововведенню двері може перевіряти не тільки відбитки пальців, але і кров людини, щоб уникнути несанкціонованого проникнення в приміщення недоброзичливця з відрубаною фалангою власника будинку. Все б нічого, але варто врахувати, що вхід у такі двері може зайняти 30-40 хвилин. Якщо ж у вас немає 30-40 хвилин вільного часу на відкриття такої двері, пропонуємо поглянути на прекрасну заміну – це бронедвері від компанії Портес – https://portes.ua/i/cPath/bronirovannie – кращий спосіб захистити свій будинок!
Интересные факты о дверях (часть 3)

Evolution Door
Винайшов Evolution Door Клеменс Тоглер (Klemens Toggler) дизайнер з Австрії. Дана двері унікальна насамперед своїм способом відкривання. Дивлячись на те як вона відкривається мимоволі ловиш себе на думці, що це швидше за все знімки з якогось фантастичного фільму. Зі слів творця дверей він вважає, що його творіння рано чи пізно буде затребуване в світі дизайну.
Интересные факты о дверях (часть 3)

Як двері впливають на підсвідомість?
Згідно з результатами одного вельми цікавого експерименту, люди легше справляються з тими завданнями, які потрібно виконати в межах однієї кімнати або приміщення. Це пов’язано з тим, що під час перетину людиною дверних прорізів, його підсвідомість встановлює своєрідну межу події. Тобто, кімната покинута, отже, подія закінчено. З цієї ж причини люди, вийшовши з однієї кімнати і увійшовши в іншу, часто не можуть згадати, навіщо вони прийшли. Конструкція дверей при цьому значення не має.

І наостанок…
Стара прикмета свідчить, що скрипучі двері обіцяє нещастя в будинку. Неможливо перевірити, чи це так, але можна з упевненістю сказати, що скрип дверей діє людям на нерви, підвищуючи нервозність обстановки. Це в свою чергу, може призвести до сварки. Так що змастити скрипящую двері все-таки варто.