Цікаві факти про футболках (9 фото)

0
303

Майже у кожної людини є в гардеробі футболки. Такий атрибут одягу носить майже кожен другий чоловік на нашій планеті. Люди настільки звикли носити таку річ, що цього вже навіть не дивується. Але навіть ніхто не знає історію походження самої футболки, або які типи є.

1. Чоловіки знімають футболку, схопивши за тканину на спині і знімаючи “через голову”, а жінки беруться за краї футболки і піднімають їх вгору

2. Традиційну футболку без гудзиків стали випускати американці для морських піхотинців під час Іспано-американської війни 1898 року.
Интересные факты о футболках (9 фото)

3. Футболка це чисто російське назву, і воно з’явилося у зв’язку з популярністю футболу, і формою футболістів, інший світ використовує термін t-shirt – футболка, т-подібної форми.

4. Термін «t-shirt» увійшов до словника Вебстера в 1920 році.

5. Модним одягом футболка стала після виходу фільму “Трамвай “Бажання”” з Марлоном Брандо. Вперше головний герой з’явився на екрані в білій тишотке.
Интересные факты о футболках (9 фото)

6. У 2000 році дизайнер Жиль Дюфур, який працював для будинку Balmain, представив на подіумі колекцію сезону осінь–зима 2000, в якій були футболки з написами «Bitch» і «Whore». Вибухнув скандал і Дюфура негайно звільнили.
Интересные факты о футболках (9 фото)

7. Минулого літа в Німеччині вперше відзначили День футболки. В цьому році до святкування приєдналися ще 20 країн.
Интересные факты о футболках (9 фото)

8. Після відходу на пенсію Ів Сен Лорана дизайнери марки Imitation of Christ випустили футболку з принтом «Принесіть мені голову Тома Форда». Показ пройшов під оплески, а тишотку придбав сам Том Форд.

9. У 2001 році компанія Fuji випустила футболки, просочені спеціальним складом, який при контакті з шкірою перетворюється у вітамін С.
Интересные факты о футболках (9 фото)

10. На сьогоднішній день найдорожчою футболкою, яку коли-небудь продали, є футболка Джона Леннона з написом «Home». Її ціна склала $16400.
Интересные факты о футболках (9 фото)

11. В Італії з використанням особливих футболок з логотипом стався кумедний факт. Втік з дому підліток, побачивши на матчі гравців футбольної команди «Інтер» у футболках з написом «Франческо, повернися!», у той же день повернувся додому.

12. Футболка з зображенням трьох вовків, виючих на Місяць, за кілька тижнів стала суперхітом продажів в інтернет-магазині Amazon.com, набравши максимальні п’ять зірок і потрапивши в десятку найбільш продаваних предметів одягу. І все це завдяки флешмобу, влаштованому покупцями то жартома, чи то всерйоз: вони розхвалювали футболку, мовляв, вона позбавила від всіх проблем. Так в сучасний час можна придбати непогану футболку на https://vfutbolke.net/category/dinamo-kiev/
Интересные факты о футболках (9 фото)

13. В Італії дуже популярні майки з намальованими на них ременями безпеки, т. к. при їзді на автомобілі вони обов’язкові для всіх, але їх ніхто і ніколи не пристібає.
Интересные факты о футболках (9 фото)

14. Одна колумбійська компанія випускає “протиударні” футболки по 500 доларів за штуку