Цікаві факти про Греції (7 фото)

0
940

Подорожі дають можливість заглянути в серце кожної країни, дізнатися таємне і на власні очі переконатися в явному. Греція – це те місце в світі, яке приваблює туристів. Про нього бажають дізнатися. Численні факти відкривають перед пізнає багато нового. Яка вона, Греція? Розглянемо все по порядку.

1. Греція з населенням понад 10 млн осіб розташована на території площею 50 949 квадратних миль, що становлять майже 132 000 квадратних кілометрів. Для порівняння Алабама, має практично таку ж територію, має чисельність населення майже в 2 рази меншу (4,5 млн). Але об’їхати всю країну – це не проблема, сьогодні багато хто користується послугою: трансфер в Греції, так наприклад компанія Hellenic Taxi надає з перших хвилин перебування в цій чудовій країні комплекс послуг, крім того компанія Hellenic Taxi організовує для гостей країни екскурсії, оренду вілл і яхт і багато іншого.
Интересные факты о Греции (7 фото)

2. Кожен рік, в Грецію прагнуть потрапити майже 16,5 млн туристів. У цій країні на частку туризму припадає близько 16% ВВП країни.

3. Кожен громадянин, по досягненню повноліття має законне право, яке дозволяє голосувати.

4. Тут багато міжнародних аеропортів через розвиненості туризму.

5. Греція на третьому місці у світовому виробництві оливок. Оливкові дерева вони вирощують з давніх часів. Плодоносять навіть дерева, які посадили в 13 столітті.

6. У міфології Греції значиться, що боги для визначення опікуна міста сказали Афіни і Посейдона вибрати дар. Посейдон подарував воду, Афіна – оливкове дерево. Саме воно, на думку богів, було цінним.

7. Греція на 80% має скелясту місцевість, багато гір.

8. Англійська мова наповнений безліччю слів, які походять від грецьких. Загальними вважаються слова академія, вибачення, марафон, сирена, алфавіт, тайфун.

9. У стародавній легенді, що говорить про створення світу, значиться, що Греція з’явилася, коли Бог просіяв землю, що залишилися камені в ситі кинув через плече. Вони і стали основою Цієї країни.
Интересные факты о Греции (7 фото)

10. Греція має більше 2 тисяч островів з яких майже 200 населяють люди. Самий відомий туристам – острів Кріт, він є найбільшим.

11. Столиця Греції – Афіни. В ньому проживає майже половина населення. Сюди прагнуть багато туристів, вважаючи Афіни туристичним центром.

12. Афіни – це не тільки милий оку місто. Це один з найстаріших міст Європи, батьківщина демократії, філософії, науки історії, політології.

13. Уряд Греції виділяє щорічно 6% ВВП на потреби армії. Служити в ній повинні представники чоловічої статі від 1 до 1,5 років, перебуваючи у відділенні збройних сил.

14. У передісторії країни значиться, що вона утворилася з півтора тисяч невеликих міст-держав або полісів. У кожному були встановлені свої закони, вони постійно сварилися. Афіни серед них були найбільшими.

15. Тривалий час, до кінця дев’яностих років 20 століття Туреччина і Греція ділили Кіпр. Після пережитого землетрусу в 1999 році країни поліпшили відносини.

16. Серед торговельних суден Європейського союзу у Греції 70%, а згідно з законодавством країни 75% екіпажу – греки.
Интересные факты о Греции (7 фото)

17. Для любителів археологічних музеїв Греція – це надлишок місць відвідування. Немає країни, яка може зрівнятися з нею в цьому. Туриста слід готуватися до насиченим екскурсійним програмам.

18. В цій країні не святкують дні народження. Тут прийнято відзначати «іменини» святого, чиє ім’я носить володар.

19. Відомий вислів «брати бика за роги» має грецькі корені (міф про Геракла).
Интересные факты о Греции (7 фото)

20. Місто Родос, який є центром острова з такою ж назвою, самий популярний у туристів, які відвідують Грецію. Якщо в програмі відвідування визначних місць немає цього міста, вважайте що багато втрачено. Тут можна подивитися на Колос Родоський. Це статуя бога Геліоса заввишки 303 метри. Вона була зруйнована землетрусом.

21. Саме в Греції відбулися перші Олімпійські ігри ще в 776 р. до нашої ери, коли першим чемпіоном став грек за національністю Кук.

22. Спірним є питання про права на мармурові скульптури Парфенона, що стоять в музеї Лондона. Греція стверджує про нелегальної їх продажу Великобританії, яка стверджує зворотне.

23. У Греції православна церква забороняла кремацію. Тому мертвих ховали, через 5 років ексгумували, кістки після миття у вині поміщали в склеп. Причина з одного боку, цілком логічна – дефіцит землі.
Интересные факты о Греции (7 фото)

24. Саме грецька мова є однією з найстаріших, так як з’явився ще три тисячі з гаком років тому.

25. Математика створена на базі знань і навчань знаменитих Піфагора, Архімеда, Аполону.

26. Відоме слово «варвар» має грецькі корені. Так греки називали людей, які не могли говорити по-грецьки. З часом все змінилося, тепер Греція миролюбна, її двері відчинені для відвідувачів.

27. Жертвопринесення в цій країні були звичайною справою. Люди заможні могли собі дозволити принести в жертву тварин, бідні – солодощі.
Интересные факты о Греции (7 фото)

28. Сама назва «Греція» відносять до появи Гомера і римських завоювань Єгипту Птоломеєм (750 рік до н. е. до 30 р. до н. е..).

29. Цікавий факт: предки греків – індоєвропейці. Вони жили недалеко від минойцев не одне століття. Після періоду темних століть Греція стала прародителькою однією з впливових цивілізацій, що стала згодом Класичної Грецією.

30. Еллада – це офіційна назва Грецької Республіки.

31. Греки і море – нерозривні. Ця країна має один з найбільших флотів світу. Море вражає красою. Пляжі на грецьких островах улюблене місце відпочинку багатьох туристів.