Цікаві факти про іграшки (11 фото)

0
704

Скільки дивного навколо нас. Ми часом не замислюємося про те, що у всьому, що нас оточує є якась своя унікальність. І тому мною вивчено величезну кількість цікавих факти про іграшки: яка кількість деталей випустила компанія Lego, про історію виникнення настільних ігор, наприклад монополії, про найдорожчих іграшок у світі, про першу знахідку іграшкових солдатиків в піраміди фараонів, про важливість гумової качечки в вивчення океанічних течій, а також про багато іншого. Думаю діти переосмислять, отриману інформацію і, можливо, задумаються… А зараз хотілося б розповісти детальніше про мої відкриття.

Дивовижне чекало і в конструкторі Lego – статистичний відділ даній компанії зробив деякі приголомшливі висновки – так Lego випустила близько 320 мільярдів іграшкових цеглинок – якщо всі цеглинки розділити між усіма людьми на планет, то вийде кожному з 52 деталі. Або, наприклад, компанія Lego на сьогоднішній день випустила понад 400 мільйонів шин, що в два рази більше, випущених шин гігантами своєї справи Bridgestone, Michelin і Goodyear.

Всього з 6 деталей Lego можна скласти понад 120 000 000 комбінацій, звучить переконливо, чи не правда, спробуйте на дозвіллі і обов’язково поділіться в коментарях до статті.

Дивовижна історія виникнення настільної гри “Монополія”. гра, судячи з назви, була створена в період чергового світової кризи на землі в 1932 році. На той момент вже безробітний Берроу Чарльз придумав гру і зробив себе мільйонером. Самий неймовірний рекорд по тривалості гри в “Монополію” був поставлений в 1983 році членами клубу Буффало з дайвінгу, які грали в настільну гру 1080 годин або 45 днів.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Всі, у кого на утриманні є син, знає про таку чудову серії моделей як Хот Вілс. Найдорожчою машиною з цієї серії став Volkswagen Beach Bomb, 1969 року, в рожевому кольорі, моделька пішла з аукціону за 72 тисячі доларів. А про вартість величезних колекцій Хот Вілс можна тільки здогадуватися, за найбільш скромним підрахунком гідна колекція може коштувати мільйон доларів, а то й більше.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Історія виникнення конструктора також цікава, адже перший конструктор був створений Френком Хорнбі в 1898 році для синів. Конструкотр був металевим. Ще зі свого дитинства пам’ятаю металеві пластинки, які скріплювалися болтиками і гайками і можна було зібрати сто-то схоже на автомобіль, ось і у випадку з Френком з конструктора можна було зібрати лише вантажний кран.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Ще при археологічних розкопках, в піраміди фараонів Стародавнього Єгипту були знайдені мініатюрні фігурки солдатиків. А пр розкопках в Стародавніх Греції та Римі були виявлені солдатики з бронзи, дерева та інших матеріалів. Солдатики, як ви вже здогадалися, використовувалися при моделюванні бойових дій.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Дуже цікава історія і з жовтими гумовими утенками, які є у будь-якого малюка. Виявляється в 1992 році при перевезенні з Гонконгу в США через Тихий океан, з-за урагану бокс з іграшками (жовтими гумовими каченятами) випав за борт і при падінні пошкодився і іграшки розпливлися по всьому світу – вони були знайдені біля берегів Канади, Аляски та інших місць. Вчені відстежили поширення іграшок, що дозволило більш детально вивчити океанічне рух.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Цікаво поява всіма улюбленого ведмедика Тедді або «Teddy Bear». У 1902 році президент США Теодор Рузвельт переслідував ведмедя. Йому запропонували пристрелити ведмедика, який був загнаний в кут, искусанный собаками і з вогнепальними пораненнями. Рузвельт пошкодував ведмедя і наказав умертвити ведмедика без мук. На цю історію були накладені комікси, які надалі стали символом для випуску відомої м’якої іграшки.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Всіма улюблена йо-йо вважається другої найдавнішої іграшкою в світі (перша як ви здогадалися є лялька). Перші свідчення використання йо-йо – іграшки з двох дисків, скріплених віссю, на які надівається мотузка, з’явилися в Древній Греції в 500 ст. До н. е. В 16 столітті на Філіппінських островах йо-йо було зброєю.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Кубик Рубіка був створений як інженерний проект.Кубик Рубика має 43 252 003 274 489 856 000 комбінацій і тільки одне рішення.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Знамениті матрьошки з’явилися в Росії лише в кінці 19 століття. Вважається, що їх прообразом є ідоли японського бога Фукуруму. Російськими скульпторами Фукуруме була віддана округлена форма і кольори, характерні в той період часу.
Интересные факты об игрушках (11 фото)

Интересные факты об игрушках (11 фото)

Ну і звичайно хотілося б розповісти про самої знаменитої ляльки у світі -ляльки Барбі. Ви знали, що офіційний день народження ляльки – 9 березня 1959 року, з цього часу випущено близько 351 000 моделей, які мають більше 100 професій, 45 національностей, понад 1000 різноманітних нарядів та 15 модифікацій своєї зовнішності – вагітна, пухкенька, в інвалідному кріслі і т. д. Лялька названа на честь дочки Рут Хендлер, яка заснувала бренд Барбі, а Кен в честь її сина. Повне ім’я Барбі – Барбара Міллісент Робертс.