Цікаві факти про інтернет (8 фото + відео)

0
796

Всі ми прекрасно знаємо, що таке інтернет і навіть зараз бороздим простори всесвітньої мережі в пошуках цікавої інформації. Інтернет “захопив” весь світ, навіть в Антарктиді є інтернет і своє власне доменне ім’я. В інтернеті можна робити все, що завгодно – це і онлайн-ігри, робота, інтернет-магазини, розваги і величезну кількість інформації. Давайте познайомимося з 13-ма більш значимими і цікавими фактами про інтернеті.

1. У 2015 році населення витратило за рік в інтернет-магазинах, за прогнозами Mediascope Europe, півтора трильйона доларів.

2. Перша веб-камера була встановлена в Кембриджському університеті. І служила вона лише для того, щоб стежити за кавоваркою.

3. Перша відеозапис викладений в Youtube називалася «Я в зоопарку». Нічого цікавого вона правда не уявляла.

4. Дуже цікавий факт про інтернеті. Дівчина Гаррі Кремена, творця найбільшого в світі сайту знайомств match.com, пішла від нього до іншого чоловіка, з яким познайомилася на цьому самому сайті.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

5. Згідно з даними Mediascope Europe, понад 94% користувачів Інтернету з Росії хоча б один раз купували щось в Мережі. Хай живе шопінг!

6. В 1995 році відбулася перша продаж через Інтернет на сайті amazon.com була продана книга. Памперси закінчуються – треба купити! 4.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

7. Перший рекламний інтернет-банер з’явився в 1994 році.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

8. 1 квітня 2010 року британський онлайн-продавець комп’ютерних ігор GameStation вніс в угоду, яку покупці повинні прочитати перед здійсненням оплати, пункт, згідно з яким покупець також віддає свою душу у вічне користування магазину. В результаті 7 500 людина, або 88% від загального числа користувачів, погодилися з цим пунктом. Це показало, як легко переважна більшість користувачів, що не читають подібні документи, можуть юридично погодитися з самим божевільним вимогою продавця.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

9. Клієнти електронних магазинів – люди в піжамах! 40% покупок в електронних магазинах відбуваються у період з 10 годин вечора до 10 годин ранку

10. Назва пошукової системи Google походить від числа «ГУГОЛ» (число з сотнею нулів). Це число повинне було символізувати кількість інформації, яка система може обробити. В результаті при реєстрації домену Ларрі Пейдж і Сергій Брін допустили помилку і замість «Googol» зареєстрували «Google». Але нова назва сподобалося їм навіть більше.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

11. Домен TV насправді це не домен телебачення, а домен Республіки Тувалу.
Домен FM не домен для радіостанцій, а національний домен Федеративних Штатів Мікронезії.
Домен TM — це домен не товарних знаків, а Туркменістану.
Домен MD — Не домен медичних структур, а національний домен Молдови.

Ці держави продали права на реєстрацію доменів і отримують відсоток з кожного зареєстрованого сайту під їх доменним ім’ям. Виходить непогана надбавка. Наприклад продаж доменів TV приносить у скарбницю Тувалу близько 2 млн. доларів щорічно.

12. Слово SPAM з’явилася в 1936 році, як назва гострої консервованої шинки (SPiced hAM). Це одне з багатьох назв, яке стало прозивним. Суть була в тому, щоб збути великі запаси етіго консервованого простроченого м’яса після війни. Тоді була проведена жорстка і настирлива рекламна кампанія цієї шинки. Ось так і зародилася сучасне слово спам.
Интересные факты об интернете (8 фото + видео)

13. Перший зареєстрований інтернет домен sуmbоlісs.сом