Цікаві факти про iPhone (7 фото)

0
677

9 січня 2007-го року знаменитий Стів Джобс продемонстрував перший у світі iPhone. Тоді ще Джобс прокоментував цю подію ємною, але дуже точною фразою: «Сьогодні в Apple заново винайшли телефон». І це виявилося правдою, тому що Айфон став справжньою сенсацією на ринку смартфонів. Він зумів змінити мобільні технології, зробивши їх простіше і зручніше для загального використання. На даний момент «яблучна» компанія має 70% (від загального прибутку) з продажу iPhone. Так, Айфон буквально захопив весь світ і спеціально для шанувальників цього дивного девайса ми підготували декілька цікавих фактів.

Вам відомо, що процесори для Айфонів виготовляє компанія Samsung? Так, незважаючи на жорстку конкуренцію і нескінченні судові тяжби, ці дві компанії залишаються партнерами. Безумовно, Apple всіма силами намагається позбутися від такої гнітючої залежності, однак поки здійснити бажане не виходить.
Интересные факты об iPhone (7 фото)

Перша модель iPhone створювалася в умовах найсуворішої таємності. Відповідальним за проект був призначений Скотт Форстолл. Йому доручили взяти в помічники будь-яких трьох фахівців, але за однієї умови: всі троє повинні входити в штат «яблучної» компанії.
Интересные факты об iPhone (7 фото)

В одному з популярних видань була опублікована замітка, в якій говорилося, що Томас Мартел, проживає в Денвері, вирішив зробити «обрізання» пальця. Причина, по якій хлопець «ліг» під хірургічний ніж, досить проста – Томас не міг активно спілкуватися з друзями в соц. мережах з-за занадто товстих (для айфоновского інтерфейсу) пальців.

У Південній Кореї один час дуже зросла популярність тонких сосисок. Надзвичайна затребуваність цього м’ясного продукту виявилася безпосередньо пов’язана з iPhone. Просто комусь прийшло в голову використовувати сосиску замість стилуса. В результаті це простий і зручний винахід послужило виною для «сосисочного Буму».
Интересные факты об iPhone (7 фото)

У прекрасною Японії проживає людина, яка, будучи затятим фанатом Айфона, зайняв місце в черзі за новою моделлю аж на 7 місяців вперед до офіційного виходу в продаж.
Интересные факты об iPhone (7 фото)

Інший дивак під час скайдайвінгу примудрився випустити свій iPhone з 13500-футової висоти. Коли невдалий власник смартфона спустився вниз і підняв мобільний пристрій, то з подивом виявив, що у телефону від удару об землю лише розбився екран і перестало працювати пару кнопок, а в іншому він абсолютно справний. І до речі, раз вже мова зайшла про це, то запчастини “у тому числі кнопку для айфона” можна придбати навіть не виходячи з дому на інтернет ресурсі https://gmart.com.ua/parts/silikonovaya-prokladka-knopki-home-dlya-iphone-6.
Интересные факты об iPhone (7 фото)

Можливо, багато хто з вас знають, що в Айфонах присутні близько 9-ти різних мінералів. Рідкісні природні утворення використовуються для кращої якості зображення та звуку в смартфонах. Примітно те, що видобуваються майже всі мінерали в родовищах, розташованих на території Китаю.
Интересные факты об iPhone (7 фото)