Цікаві факти про компютерних іграх (10 фото)

0
473

Якщо вірити дослідженням Entertainment Software Association, то середній вік грає в комп’ютерні ігри людини становить 33 роки. Наш сайт за статистикою відвідує 20 % людей віком 18 років і 50 % у віці від 18 до 33 років, тому вважаю, що стаття про цікаві факти про комп’ютерних іграх буде цікава більшості відвідувачів сайту і, до речі, 24% американців старше 50 років грають у відеоігри, на жаль статистики по Росії ми не володіємо. Почнемо…

Цікавий факт № 1 Спочатку Лару Крофт повинні були кликати Лаура Круз.

Цікавий факт № 2 The Sims входила в десятку найбільш продаваних ігор Великобританії протягом двох років.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 3 В Fallout 3 і в Skyrim не можна вбивати або ранити дітей.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 4 перша комп’ютерна гра була зроблена в 1961 році студентом Стівом Расселом. Називалася вона Space Wars.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 5 Відомо кілька випадків, коли з-за тривалого часу за MMORPG (World of warcraft, Lineage 2), люди просто вмирали від виснаження. Також було багато випадків із-за розборок між кланами в «реалі», іноді навіть з сумними наслідками.

Цікавий факт № 6 В 1994 році хотіли заборонити гру DOOM з-за зайвої кривавості.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 7 Спочатку приставки X-Box повинна була називатися DirectX-Box, але назва вирішили скоротити.

Цікавий факт № 8 Splinter Cell: Chaos Theory був заборонений в Південній Кореї, так як там показана зруйнована столиця Кореї (Сеул).
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 9 Дмитро Медведєв зізнався, що Angry Birds — це його улюблена гра на IPad.

Цікавий факт № 10 В даний час набирає обертів такий жанр гри – гра втеча. Втекти з ув’язнення або врятуватися від злого переслідувача це цілі гри втеча. Потрібно бути уважним і кмітливим, щоб грати в ігри втеча.

Цікавий факт № 11 Спочатку Falloot 3 планувався в тому ж дусі, що і перші дві частини. Навіть була випущена демо-версія. Але з-за занепаду компанії Interplay, вона продала права на розробку і випуск ігор під маркою «Fallout» компанії «Bethesda softworks». У підсумку Fallout 3 вийшов у дусі гри TES IV: Oblivion. Єдине, Interplay зберегла за собою право на випуск онлайн-гри «Fallout».

Цікавий факт № 12 Спочатку гра Diablo замислювалася як однокористувальницька покрокова RPG. Але потім все ж таки вирішили переробити гру в реальному часі.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 13 Самої продаваної грою за всю історію є Tetris. Всього було продано більше 40 млн копій цієї гри.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 14 Найбільшою фірмою-розробником комп’ютерних ігор є компанія Electronic Arts. Щорічно ця компанія видає ігор на суму понад 3 млрд доларів.

Цікавий факт № 15 Розробники ігор люблять створювати ігри з жартом-гумором. Так у багатьох іграх присутні так звані «Великодні яйця». Ось деякі з них:

– GTA San Andreas: Якщо стріляти з снайперської гвинтівки в місяць, то вона буде збільшуватися.

– Mafia: The city of Lost Heaven: Приблизно такий же ефект як і в попередньому прикладі. Якщо стрельнути в картину з буряком в квартирі Поллі, то вона буде на всю стіну.

– Prince of Percia: Warrior within: Можна знайти плюшевого ведмедя або ключку, яку можна використовувати як додаткову зброю.

– Sacred: У грі можна знайти сонцезахисні окуляри.

Цікавий факт № 16 Nintendo з японської мови перекладається як «Залиш удачу неба».

Цікавий факт № 17 Хиронобу Сакогучи назвав свою гру «Final Fantasy», оскільки вважав, що це буде його остання гра.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 18 Ліцензійні диски Fifa 2001 були з запахом трави.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 19 У багатьох іграх розробники вставляють ненароком свої імена. Наприклад, в Half Life 2 прізвища розробників вказані на шафках в роздягальні, в Fable the Lost Chapters ім’я директора компанії увічнено на могильній плиті. І таких ігор дуже багато.

Цікавий факт № 20 Ще в часи Першого Diablo ходили чутки про якийсь секретний «Коров’ячий рівень». Вважалося, що якщо довго клацати по корові, то відкриється портал у новий рівень з крутими монстрами. Це все було так, зате розробники заради хохми створили все таки коров’ячий рівень у другій частині Diablo, де битися треба було з прямоходящими на задніх ногах коровами. Третю частину гри теж не обділили. Там вже треба збирати інгредієнти, щоб потрапити в секретний «Поні рівень», який абсолютно не вписується в світ Diablo, а більше схожий на дитячий мультик.

Цікавий факт № 21 Максимальний рекорд, зареєстрований в грі Pac-Man, становить 3,333,360 очок.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 22 У Маріо немає прізвища.
Интересные факты о компьютерных играх (10 фото)

Цікавий факт № 23 Назву зброї BFG в грі DOOM розшифровується як Big Fucking Gun, але у фільмі, з-за цензури, його переклали як Bio Force Gun.