Цікаві факти про косметології

0
965

В давні часи на Русі існував закон, який визнавав недійсним шлюб, якщо до нього наречена приховувала свої недоліки під шаром косметики. Про косметологічної хірургії тоді не чули, а сьогодні до її послуг звертаються тисячі леді і джентльменів, незадоволених природними даними. Всім, хто хоче поліпшити зовнішність за допомогою хірургічного втручання, буде корисно дізнатися декілька цікавих фактів.

1.Перші пластичні операції були проведені в Індії ще за 3 тисячі років до нашої ери. Шкірні трансплантати виготовляли для реконструкції вух, носів, підборідь воїнів, які втратили частини тіла в боях і битвах. Батьком сучасної косметологічної хірургії вважають італійця Гаспара Таглиокози. У 16 столітті він практикував ринопластику, в якій потребували його співгромадяни з-за постійних спалахів сифілісу.

2.Великими оригіналами виявилися косметичні хірурги з Туреччини. Вони пропонують всім бажаючим…імплантацію вусів! Волосяні імплантати висаджують над верхньою губою і вздовж щік представника сильної статі, щоб борода і вуса виглядали густішими і імпозантніше. Витягують фолікули з більш волохатих частин тіла чоловіка. Процедура займає близько 5 годин, тому її часто поєднують з відпочинком на морському узбережжі.
Интересные факты о косметологии

3.Щоб стати красунею, не обов’язково лягати під ніж пластичного хірурга. З омолодженням особи відмінно справляється мезотерапія. Процедура злегка болюча, але терпима. Вона забезпечує ефект пластичної операції без надрізів і швів. В проблемні зони за допомогою тонкої голки вводиться спеціальний «коктейль» з декількох препаратів, який розгладжує навіть глибокі зморшки, вирівнює колір шкіри, підтягує контур обличчя. Сьогодні у продажу є спеціальні мезороллеры, які дозволяють проводити сеанси в домашніх умовах. Вони протикають шкіру сотнями найтонших голок, що дозволяє омолоджуючим живильних масок і кремів проникати в глибокі шари епідермісу. Багато іншого про мезотерапії в Подольську відгуки, про яку можна прочитати на форумі.
Интересные факты о косметологии

4.Дебютна операція по збільшенню грудей була проведена в 1895 році. Вона мала не косметичний, а реконструктивний характер: після видалення молочної залози хірург з Німеччини використовував доброякісну жирову пухлина зі спини пацієнтки для її відновлення. Вона пройшла вдало, а жінка була настільки задоволена результатом, що лікарі задумалися над винаходом матеріалу, який би дозволив регулярно проводити подібні втручання, але вже в косметичних цілях. Перші імплантати представляли собою коло з бджолиного воску, парафіну, губки з спиртовий просоченням. Лише в 1960 році хьюстонський хірург вирішив випробувати силікон, який застосовується по сьогоднішній день, надаючи скромною грудей апетитні форми.
Интересные факты о косметологии[/