Цікаві факти про лаки для нігтів (3 фото)

0
440

Жінки, як правило, думають про лак для нігтів тільки тоді, коли треба вибрати відповідний колір для манікюру. Насправді це засіб для догляду за нігтями таїть у собі багато цікавого.

1. Один з найбільш дорогих лаків у світі – «I Do». Його ціна – 55 тис. доларів. Флакон лаку покритий платиною, вона входить до його складу. Економ-версія luxuary лаку коштує 250 доларів. Він знаходиться в зручному виді і має платинове покриття. Але «I Do» займає лише третє місце в рейтингу найдорожчих лаків для нігтів. На лідируючій позиції розташувався «Azature Black Diamond». Його ціна – 250 тис. доларів. У світі є тільки один флакон цього лаку. Він містить в собі справжні чорні діаманти.
Интересные факты о лаках для ногтей (3 фото)

2. До складу більшості лаків входить дибутилфталат. Ця речовина було визнано Європейським союзом небезпечним для здоров’я і заборонено до використання. В результаті заборони виробники зайнялися пошуком більш нешкідливих аналогів.

3. Перші гель-лаки «Shellac» випустила компанія CND. Незважаючи на те, що зараз улюблені жінками гель-лаки виробляють різні фірми, їх все одно називають Shellac. Деякі стверджують, що Shellac відрізняється від інших гель-лаків, але насправді між ними немає ніякої різниці. Лак шелак – прекрасна прикраса для дівчат та чудовий засіб економії часу для всіх ділових дам, які не звикли витрачати години життя даремно. І правда – ні для кого не секрет, що звичайне покриття для нігтів тримається на нігтях в кращому випадку тиждень, та й виглядає далеко не так красиво як гелеві лаки. Купити гель-лак в Києві за цим посиланням навіть не виходячи з дому і перебуваючи в іншій точці Землі.
Интересные факты о лаках для ногтей (3 фото)

4. Shellac отримав свою назву на честь смоли, що виділяється самками комах-паразитів, які живуть у Південно-Східній Азії та Індії. Цю смолу використовують у виробництві лаку, піротехніки і в кулінарії.

5. До складу перламутрових лаків входять дрібні частинки справжнього перламутру, який видобувається з раковин морських і річкових молюсків.

6. Металізовані лаки виходять в результаті додавання часток цинку, алюмінію, міді та інших металів.

7. Жінки фарбували нігті з античних часів, використовуючи для цього рослинні і тваринні пігменти. Перший нерозчинний у воді лак з’явився тільки в 30-х роках XX ст. Він був настільки шкідливим, що модниці на ніч його прали, а вранці фарбували нігті заново.

8. У США яскравий манікюр довгий час вважався чимось непристойним. З ним заборонялося переступати поріг церкви.

9. В лаки додають пластини різного розміру. Дрібні забезпечують ефект матовості, а великі – блиск.

10. Для давніх єгиптянок лак був не тільки окрасою, а й показником статусу. Чим темніше були нафарбовані нігті, тим більш високе становище у суспільстві займала їх власниця.

11. Лаки в запечатаній упаковці зберігаються не більше року. Щоб підвищити їх термін придатності, після відкриття пляшечку краще всього поставити в холодильник.

12. При використанні звичайних лаків виникає проблема – як швидко висушити нігті. Краще всього використовувати для цього холод. Якщо опустити нігті в миску з крижаною водою або акуратно підставити їх під струмінь води, то лак висохне менше ніж за хвилину. Деякі радять потримати руки в морозильнику.

13. Гель-лак дає змогу не тільки тривалий час ходити з ідеальним манікюром, але і зміцнює нігті. Якщо наносити його постійно протягом декількох місяців, то слабкі і расслаивающиеся нігті стануть набагато міцніше.

14. Щоб висушити гель-лак без УФ-лампи, знадобиться кожен шар тримати на сонці приблизно два дні.