Цікаві факти про лазерної косметології

0
236

Судячи з історії, тяга до нескінченної молодості і краси почалася на початку четвертого століття до нашої ери. Чудова гетера Фрина, яка жила в Афінах, хотіла зберегти свою Ніжну шкіру, як можна довше і її не влаштовували народні засоби, наявні в той час. Що – б зберегти своє обличчя від зморшок, вона придумала крем з молока ослиць. Через деякий час Поппея дізналася про кремі і стала при вмиванні замість води використовувати дане молоко. За розповідями, їдучи в похід, вона брала з собою стадо ослиць. Раніше знали толк в молодості, тому молоко ослиць застосовують в косметології, по сей день.

Спеціальність косметолога з’явилася в Греції. Косметом називали чоловіка, який застосовуючи деякі кошти, допомагав дівчина доглядати за шкірою.

Деякий час християни негативно ставилися до найменших змін у зовнішності. Якийсь період був застосований закон, в якому говорилося, що шлюб між чоловіком і жінкою буде недійсним, якщо вона приховувала будь-які дефекти шкіри застосовуючи для цього косметику. Таку дівчину вважали відьмою і звинувачували в магії.

Косметологія — це наука, яка в сучасному світі стала невід’ємною частиною життя кожної дівчини. На сьогоднішній день косметикою користуються всі представниці прекрасної статі. Затребувані не тільки помади, тіні, пудра, але лікувальна косметика та лазерна косметологія. Сьогодні медичний лазерний центр пропонує є одним з кращих центрів даного напрямку, Центр здійснює такі напрямки роботи, як: лазерна дерматологія, косметологія, естетична медицина та гінекологія. Отже якщо зацікавилися центр лазерної косметології по посиланню.

У цій статті інформація про одного з різновидів цієї стародавньої науки, про лазерної косметології. Цікаві факти, про які ви сьогодні почуєте, ймовірно, зможуть пояснити, чому так затребувана лазерна косметологія.

Лазерна епіляція – це нова і найпопулярніша розробка в косметології, яка підкорила дівчат. Промені руйнують волоски і не шкодять покрову шкіри.

На другому місці по вимозі, це видалення сосудиков на тілі жінок. Але в цій процедурі є протипоказання – відхилення судин.
Цікавою частиною лазерної косметології можна назвати обробку шкіри, при якій шліфують необхідні ділянки шкіри, ніж видаляють різні шрами, рубці і зморшки. При цьому, чудово те, що промені лазера позитивно діють на шкірні покриви, підвищуючи їх регенерацію.

Термоліфтінга самий незвичайний і новий вид лазерної косметології. Ця технологія дозволяє робити обробку в’ялої шкіри, чим покращує її зовнішній вигляд. Але й у цієї процедури є протипоказання, це якісь інфекції, вагітність, інші захворювання та онкологія.