Цікаві факти про LED-телевізорах (4 фото)

0
642

LED телевізори належать до нового покоління телевізійних пристроїв з рідкокристалічним екраном. Використання нової технології дало змогу істотно поліпшити якість зображення (яскравість, контраст, кольори), зменшити товщину телевізора і значно скоротити споживання електроенергії. На сьогоднішній день в інтернет-магазині Allo представлені десятки найпопулярніших моделей lcd телевізорів, в тому числі і ті, про яких мв поговоримо нижче. Тому підібрати підходящу для вітальні, кухні або спальні модель TV не складе особливої праці. Головне, щоб вибрана апаратура доставляла вам максимум комфорту і задоволення

Нова технологія LED телевізорів

Нововведенням у роботі LED телевізорів є використання світлодіодів для підсвічування рідкокристалічної матриці. Підсвічування задній панелі здійснюється прямим або торцевим способом. У першому варіанті (Direct) світлодіоди розташовані по всій площині екрану за матрицею. Це забезпечує більш рівномірне підсвічування поверхні, а також дає можливість управляти яскравістю освітлення різних частин екрану. У другому варіанті (Edge) світлодіоди розташовані по периметру панелі екрана, що дозволяє зробити телевізор більш тонким і легким.

Цікаві факти про LED телевізорах

Першою компанією, що випустила в серійне виробництво LED телевізори, стала Samsung Electronics. У телевізорі повністю відсутні ртутні компоненти завдяки використанню світлодіодів для підсвічування. Коефіцієнт контрастності на цих телевізорах набагато перевищує рідкокристалічні матриці і досягає 1000000:1. Цифрова обробка сигналу дає можливість забезпечити якісне зображення на малоконтрастних ділянках. При цьому споживання електроенергії на 40% менше, ніж в звичайних ЖК-телевізорах.

Сьогодні випускаються LED TV з діагоналлю від 20 до 90 дюймів. При цьому найбільш популярними є моделі з діагоналлю 32, 40 і 46 дюймів.

Найбільший LED телевізор C/SEED, створений за підтримки студії дизайну Porsche, має діагональ 201 дюйм і формує екран з семи панелей менш ніж за півхвилини.

Найбільш популярний з маленьких телевізорів цього класу є 24-х дюймовий Haier LE24M660, який передає зображення у форматі HD. Пристрій має кріплення, що дозволяють встановлювати його в будь-якому зручному місці.

Найбільш популярні моделі LED TV

Найкращим серед серійних великогабаритних телевізорів на сьогоднішній день вважається 90 дюймовий Sharp, вага якого складає 64 кг. При висоті майже два метри, ширина панелі TV становить 2,5 м. Незважаючи на значні розміри, телевізор має відмінну якість картинки (1080р) і підтримує технологію 3D.

Однією з кращих в 2015 році визнана модель LG 50LB675V з діагоналлю екрану 50 дюймів. Сучасна технологія NFC дає можливість спостерігати зображення високої чіткості.
Интересные факты о LED-телевизорах (4 фото)

Модель преміального класу Samsung UE78JS9500 володіє великим, помітно зігнутим дисплеєм, який передає максимально рівномірне і якісне зображення. Модель найкращим чином підходить для домашнього кінозалу.
Интересные факты о LED-телевизорах (4 фото)

Досконалу чіткість зображення можна спостерігати в моделі Sony KD-85X9505B. Це досягається завдяки новому процесор 4К X-Reality PRO, який суттєво збільшує деталізацію картинки.
Интересные факты о LED-телевизорах (4 фото)