Цікаві факти про Лего (7 фото)

0
706

Хотілося б спочатку розповісти передісторію виникнення компанії Лего. Компанія виникла ще в 1932 році. Але з 32 з 34 рік мала іншу назву – «Автоматично скрепляющиеся цеглинки». Творцем Lego став датчанин Оле Кірк Крістіансен, який міг тільки мріяти стати мільйонером, адже спочатку був звільнений з компанії, яка виготовляла іграшки. “Lego” – це не набір літер а абревіатура слів «leg godt», тобто «захоплююча гра». На сьогодні створено понад 485 трильйона деталей Лего.

Перші ж елементи Лего були дерев’яними, але в 1958 році на фабриці було загоряння і вся продукція пропала, після цього було вирішено робити пластикові елементи і що дуже цікаво деталі 1958 року стикуються з деталями з 2016 року. А сам пластик, для виготовлення елементів Лего, нагрівають до 230-ти градусів.
Интересные факты о Лего (7 фото)

Не обійшлося і без всіма улюбленої Книги рекордів Гіннеса, в яку потрапила 545 м. залізнична гілка з 3-ма локомотивами. Всього на сьогодні випущено понад 3900 елементів у 54-х кольорах, до речі, жовтий колір фігурок обраний не випадково, на думку авторів цей колір “не ображає” жодну націю і расу. Всього випущено понад 4 000 000 000 фігурок Лего. Перша фігурка створена лише через 20 років після створення першої пластикової детальки Лего в 1976 році. А дірочки в голові фігурки Лего для того, якщо дитина випадково проковтне голову не було б задухи.
Интересные факты о Лего (7 фото)

Сьогодні існує понад 600 різних конструкторів Лего. Одним з найбільш улюблених дітьми з них – це
Lego Bionicle. На цю серію знімаються мультфільми та ігри. Хотілося б познайомити з найбільш популярними персонажами.
Интересные факты о Лего (7 фото)

Lego Bionicle 71305 Льова Об’єднувач Джунглів – енергійний авантюрист. Він завжди знаходиться в пошуках нових пригод і не любить сидіти на одному місці. Крім того, Льова – справжній бунтар. З ним точно не занудьгуєш, але, з іншого боку, його вчинки часто призводять до нових проблем. З цього року його броня стала більш фактурної і витонченої, тепер вона вкрита рунами. Крім того, в ній з’явилися елементи з прозорими деталями, ніби дух самих Джунглів сплітається з металом. Зброя Леви, також, двокольорове, як і його маска. До речі, вона відрізняється від тієї, що була у героя в попередній серії Lego Bionicle. В комплект входить Золота Маска стихії.
Интересные факты о Лего (7 фото)

Бионикл Онуа – Об’єднувач Землі. Він самий мудрий і спокійний з усіх Тоа. При цьому, Онуа відрізняється неймовірною силою і витривалістю. Його небагатослівність – вірна ознака, що до слів Онуа краще прислухатися, коли він до когось звертається Як і у всіх Лего Бионикл 2016, у Онуа нова біо-броня Стихії. У ній поєднуються чорний, фіолетовий і позолочений кольору, а на торс нанесені принти з відмінними знаками стихії Землі. Багато елементи броні напівпрозорі, як наконечник молота. На Онуа – двоколірна маска Стихії, в комплект входить Золота маска. Зброя Онуа – величезний молот, одна частина якого представляє собою свердло, а інша – многозарядный шутер. У бионикла повертається торс – якщо покрутити коліщатко ззаду, він буде наносити різкі, потужні удари.
Интересные факты о Лего (7 фото)

Бионикл Похату – Об’єднувач Каменю. Він подорожує серед висушеної пустелі в пошуках тотемних тварин. Похату неймовірно сильним і безстрашним. Деякі вважають його бездушним, немов камінь, але це не заважає йому успішно перемагати ворогів, і допомагати друзям, коли ті опиняються у скрутному становищі. Новий Похату, як і всі Лего Биониклы 2016, змінився зовні. Фігурка стала ще більш рухливими, тепер корпус може обертатися навколо своєї осі, відкриваючи нові бойові можливості. Нова маска Стихії складається з двох кольорів, як і Золота маска. Нова броня більш ергономічна і деталізована, покрита красивими принтами. Серед елементів броні багато прозорих деталей (в тому числі двоколірних) – виникає відчуття, ніби в броню вплетена енергія Каменю. Зброя Похату – дворучний жердина, з одного боку закінчується потужної булавою, а з іншого – прозорим лезом Стихії. Бионикла можна об’єднати з Кетаром або будь-яким іншим тотемним тваринам.
Интересные факты о Лего (7 фото)