Цікаві факти про ліжках (7 фото)

0
346

У природі не існує жодної людини, що не має уявлення про ліжка. Люди вважають, що знають про ліжках абсолютно все. Але вони дуже помиляються на цей рахунок. Не вірите? Переконайтеся в цьому самі, прочитавши нашу статтю. У ній ми розкриємо 19 найцікавіших інформаційних даних про ліжках:

Величезною колекцією ліжок мав Французький король Людовик чотирнадцятий. У його володіннях налічувалось 413 різних ліжок. Йому не вистачило б і року, щоб кожну ніч проводити на новому ліжку. Сьогодні ж у світі величезна різноманітність ліжок, левову частку яких можна подивитися на сайті і навіть, у разі якщо вона вам сподобається, купити, не виходячи з дому!!!
Интересные факты о кроватях (7 фото)

На фото ліжко Людовика 14 у Версалі

Поняття «ліжко» походить від давньогрецького «клині», що було близьке за значенням до сучасного слова «поліклініка». Під поліклінікою у стародавній Греції розуміли будівля з безліччю ліжок.

Народи Китаю наділяли постіль божественною силою. Вони вважали її символом нового життя. І не даремно! Як показують демографічні показники, в Китаї спостерігається найбільший відсоток народжуваності.

Постіль Наполеона і його коханої прикрашали бюсти сфінкса, що було символікою найбільшої імперії.
Интересные факты о кроватях (7 фото)
на фото знаменита похідне ліжко Наполеона.

Ліжко, колись яка перебувала в розпорядженні Петра першого, зберігається в цілості й схоронності по сьогоднішній день. Вона знаходиться в місті на Ниві в заміській резиденції імператора.
Интересные факты о кроватях (7 фото)

Французи написали ціле твір, присвячений ліжок, під назвою “L elit”, що означає «обраний».

Ліжко може служити не тільки засобом для сну. Вона може застосовуватися і в якості тренажера. Не можете в це повірити? Це дійсно так. У першій половині 90-х років лікар Штауфер для своєї хворої дружини, якій потрібно відновити хвору спину, винайшов тренажер. Ніяких вправ на ньому було виконувати не потрібно, достатньо просто лежати без руху. Це було вкрай незручно. Тривале лежання в покладеної позі сприяло залученню різних м’язових груп. Даний винахід існує зараз, воно трохи видозмінене, удосконалено, застосовується для лікування остеохондрозу.

Відомий письменник Марк Твен, назвав постіль одним з найнебезпечніших місць на Землі. Лежачи на них, доживає свої останні дні багато людей…
Ліжка поділяються приблизно на десять видів. Найбільше поширення отримали: класичні, розкладні дивани, крісла-ліжка.

Власницею найбільшої ліжка була француженка Ла Паіва, до того ж її ліжко вважалася самою дорогою. Її ціна складала близько ста тисяч франків.

Самою величезною ліжком в історії людства є ліжко, випущена в кінці 1990-х років. Країною виробником були Нідерланди. Її довжина перевищувала 5 метрів, а ширина була більше 3 метрів.
Интересные факты о кроватях (7 фото)

Жителі Китаю, мабуть, дуже любили довго ніжитися в ліжку, саме вони створили ліжка підігрівом.

У російських переказах ліжко нерідко виступала в якості важливої складової життя головних героїв. Пам’ятаєте казку про Іллю Муромця?

В Англії створили ліжко, що має форму карети, її радіус становив 3 фути. Вона проектувалася, виготовлялася цілих 6 місяців. Її вартість коливається в межах 47 тисяч доларів.

Ліжка не завжди мали прямокутні форму, даний вид вони взяли лише на початку 19 століття. До цього періоду народи Росії довіряли свій сон російською печей, полу. У країнах Європи люди спали на високих ліжках. На них можна було піднятися, не вдаючись до допомоги сходів.

Ліжка королів мали навіси. Вони допомагали довше утримувати тепло, так як у палацах було прохолодно.
Интересные факты о кроватях (7 фото)

Раніше королі Франції брали підданих, не встаючи з ліжка.

Ліжка роблять не тільки з дерева, але і з металу.
Интересные факты о кроватях (7 фото)