Цікаві факти про меблів (7 фото)

0
908

В сучасному світі мебель – це не тільки життєва необхідність, але і предмет розкоші, ексклюзивна частина інтер’єру. Про одному з найбільш корисних творінь розуму і рук людських – меблів, можна згадати безліч цікавих фактів:

• Найдавніша меблі, знайдена при археологічних розкопках, належала аристократам Стародавнього Єгипту і Месопотамії. Лавки, крісла, стільці, скриньки і скрині, зроблені майстрами з каменю, дерева або кісток тварин, належали фараонами і наближеною до них публіці. Після смерті власника, меблі опускалася в гробницю разом з ним для комфортного життя у потойбічному світі.

• Старовинні антикварні меблі, у наші дні, вважається дуже цінним і дорогим. Тим не менше, потрібно розуміти, що час не вважається з предметами розкоші і тому з роками навіть самий якісний і елітний предмет інтер’єру потребує ремонту і відновлення. Однією з кращих компанією про ремонт меблів є компанія “Ремонт диванів” (http://www.divanr.ru. Реставраційні роботи мають кілька ключових цілей:
– відновити стан оббивки, наповнювача.
– посилити ослаблені за часу кріпильні та з’єднувальні елементи.
– замінити ті складові компоненти конструкції, які неможливо відреставрувати.
– відновити лакофарбове покриття.
Любопытные факты о мебели (7 фото)

• Винахідник Томас Едісон у 1911 році представив усім бетонну меблі, говорячи про її красі і довговічності, але таке винахід так і залишилося не затребуваним. А ось перша м’яка меблі почала з’являтися в замках європейської знаті в період класицизму.
Любопытные факты о мебели (7 фото)

• Біля ліжка є свій пам’ятник, який знаходиться в штаті Огайо, США. А ось на Русі ліжко з’явилася тільки в 17 столітті, до цього народ спав на печі, крамницях, помостах.
Любопытные факты о мебели (7 фото)

• Перша спроба створення надувних меблів була зроблена в 1895 році Линфордом Рутом, який в якості експерименту накачав пором матраци на полицях у спальних вагонах поїздів для більшої комфортабельності.

• Натуральна шкіряна оббивка для меблів – унікальна, цей матеріал здатний підлаштовуватися під свого господаря, так, якщо два різних людини придбають два абсолютно однакових дивана, то через кілька місяців дивани будуть різної форми і контури будуть різні.

• Дизайнер Маріо Филлипона з Голландії придумав серію меблів з формами, що зображують жіночі принади: бюсти, стрункі ніжки і іншими приємними подобиями. Ця колекція користується шаленою популярністю.
Любопытные факты о мебели (7 фото)

• Знаменитий мафіозі Аль Капоне, за офіційними документами, значився продавцем меблів.
Любопытные факты о мебели (7 фото)

• Існує ліжко, ширяюча в повітрі – оригінальна ідея належить Джанджаапу Руиджссенару, який помістив спеціальну модель ліжка в сильне магнітне поле, так що політ у сні – реальна можливість.
Любопытные факты о мебели (7 фото)