Цікаві факти про ментальну арифметиці

0
603

Як тільки дитина з’являється на світло, починається процес його розвитку. Стаючи дорослішими, малюкові потрібен догляд професіоналів, які могли б вивчити потенціал і направити дитини в потрібне русло. Наприклад, ментальна арифметика вважається однією з інноваційних галузей освіти. Ця методика призначена для розвитку талантів дитини, включаючи арифметику. В результаті діти здатні в розумі вирішувати не тільки прості, але і складні завдання. Для того щоб зрозуміти, що таке ментальна арифметика, необхідно дізнатися про суть програми.

Варто відзначити, що ментальна арифметика в країнах Азії, включаючи КНР і Японії, є обов’язковим предметом для вивчення в навчальних закладах. Це може бути звичайний шкільний урок чи факультативне заняття.

В основі новаторської методики лежать рахунки, які використовувались в Давньому Китаї. З часом ці рахунки були вдосконалені в Японії, а потім і зовсім доопрацьовані до сучасного калькулятора. На думку вчених, так званий стародавній абакус дуже корисний дітям. Першим, хто здогадався використовувати китайські рахунки в новій програмі для дітей, став турок Шен. На початку 1990-х в Китаї була запущена ментальна арифметика, яка отримала схвалення відомих світових експертів. На сьогоднішній день ця програма діє в багатьох країнах і у тому числі в Росії – детальніше на http://smartum.com.kz/.
Интересные факты о ментальной арифметике

Давні рахунки активно застосовуються в країнах Заходу, зокрема США і Канаді. Також центри відкриті на Близькому Сході, Середній Азії і навіть Росії.
Ученим давно відомий той факт, що ліва півкуля відповідає за логічне мислення, а праве – за творчі здібності. Приміром, якщо задіяти праву руку, то включається ліва півкуля і навпаки. Однак задіявши одночасно обидва півкулі, можна досягти значних успіхів у розвиток дитини. Саме це і є основним завданням інноваційного підходу. Освітній процес дає можливість дитині виконувати дії на рахунках обома руками, поступово ускладнюючи операції. З часом програма демонструє перші результати: швидке обчислення в розумі, аналітичні здібності. У даному разі дитина не використовує електронний калькулятор, він застосують абакус, який тренує розумові процеси і вдосконалює обчислення в розумі.

Нова освітня ідея вважається дорогим видом навчання. І в цьому немає нічого дивного, адже розвиток дітей йде зовсім по іншому шляху, показуючи стійкі результати.

По цій унікальній програмі займаються тисячі дітей з різних країн світу, хоча ще не всі чули про ментальну арифметиці. Але вже можна стверджувати, що дане навчання стає все популярнішим.