Цікаві факти про моду (6 фото)

0
536

Найбільш ексклюзивні історичні новини про елементи гардеробу будуть перераховані в даному описі.

Елізабет Тейлор і Джина Лоллобриджида — дві відомі кіно діви, у 1961 році були запрошені в Кремль, на святкування другого за рахунком Міжнародного Московського Кінофестивалю. Яке ж було здивування всіх присутніх, коли вони побачили, що на сліпучих красунь були ідентичні платтячка, дизайнером яких був не хто інший, як Yves Saint Laurent. І щоб не виглядати нерозумно, дівчата дуже швидко вжили заходів щодо вирішення даного казусу – на протязі усього урочистого заходу вони всюди ходили разом. По закінченню урочистого прийому, обидві кінозірки подали позови на модельєра. Ця одяг для Джини і Елізабет були зшиті ексклюзивно на замовлення, але сучасні магазини можуть запропонувати одяг нічим не гірше пошиту на замовлення, так магазин Quelle відрізняється на тлі багатьох дорогостоющих європейських брендів своєю зручною і дуже привабливою одягом. До того ж існує промокод Квелли на 10%, тільки уявіть собі.

Интересные факты о моде (6 фото)

Якщо ви коли-небудь задавалися питанням, чому існує різниця між речами в стилі “вінтаж» та «ретро», то відповідь ви знайдете тут: До стилю «вінтаж” співвідносяться всі предмети гардероба, які були випущені з 1920 по 1960 рік, ну а все, що було створено пізніше даного відрізка часу співвідноситься до стилю «ретро».
Интересные факты о моде (6 фото)

Історична битва при Ватерлоо від 1825 пам’ятають всі, однак лише не багато хто знає що це і стало початком розробки одягу з спрощеним кроєм для рукавів. Коли фельдмаршал Реглан втратив в тому бою свою руку, він тут же дав розпорядження розробити таку одяг, під якою легко приховати цей фізичний недолік. Таким чином і зародився популярний тепер фасон. Реглан — вид покрою рукава одягу, при якому рукав викроюється разом із плечовою частиною переду (полички) і спинки.
Интересные факты о моде (6 фото)

Мода на жіночі сукні з відвертим декольте бере свої витоки з 15 століття. За непідтвердженою інформацією, їх засновницею стала Агнеса Сорель, яка ходила у коханках у короля Франції Карла VII. Крій, в якому груди мала відвертий і зухвалий вигляд, що зберігся до 19 століття. Відверте декольте не суперечило моралі того часу на відміну від оголеного плеча або ніг, які відкрилися б на загальний огляд.
Интересные факты о моде (6 фото)

У відповідності з тим, як збільшувалися середні вагові параметри кожної людини, виробники одягу кілька її “розширюють”, зберігши на етикетці попередній покажчик. Як підсумок маємо наступне: — розмір жіночих брюк, на етикетці яких буде написаний 14-й розмір, на сьогоднішній момент збільшений в поясі на 10 см, 7 см в бедрах, ніж цей же розмір часів 1970-х років. Завдяки цьому прийому, представниці прекрасної статі вірять у те, що їх параметри не зазнали значних змін з роками і вони також стрункі, як і раніше, що робить похід по магазинах ще більш радісним.

Дія відбувається на острові має незвичайну назву – Бікіні, першого липня 1946 року. У цей день американці вперше випробували атомну бомбу….Але при чому тут мода? – запитаєте ви…А все просто. Рівно через 4 дні після випробування, інженер Луї Реар підносить на загальний огляд свою ексклюзивну річ — купальник роздільного типу, який отримав свою назву на честь острова. Луї пояснив така назва тим, що бікіні нічого більше не залишається, як зробити фурор на публіці. Вже через певний час, інші дизайнери виготовляли багато варіантів, що мають подібне позначення, таким чином ми отримали монокіні, трікіні, миникини.
Интересные факты о моде (6 фото)

Беремо в руки праску, акуратно по швах викладаємо штани і….ні-ні, це не кошмарний сон з минулого, це початок історії появи стрілок. До початку промислового виробництва, стрілок не було і в помині, ніхто про них і знати не знав. А ось вже починаючи з другої половини 19 століття фабричний пошиття стрімко почав свій розвиток у масштабних розмірах, з появою якого з’явилася необхідність у перевезенні великих партій товару. Найчастіше для таких цілей використовувався морський транспорт. Після доставки вантажу в кінцевий пункт і його там розпакування, у зв’язку з тривалим лежанням речей, на них утворювалися стрілки, які ну дуже важко піддавалися прасування. І цей варіант поступово зайняв в моді свою позицію.
Интересные факты о моде (6 фото)