Цікаві факти про моду (9 фото)

0
288

Мода, стиль, дизайнерські лінії впливають на людину щодня, визначаючи тренди зовнішнього характеру, так і внутрішній настрій. Топову одяг від кутюр, експериментальні марки об’єднує талант, смак майстрів, що допомагають виразити своє нове я через комбінації тканин, кольорів, фактур, поєднання непоєднуваного. Що ми ще не знали про моду? Деякі прості факти допоможуть поглянути на це напрям по-новому:
]

1. Нью-Йорк став першим містом, в якому вперше в історії відбувся Тиждень моди. Проведена в 1943 році, вона була направлена на початок американської моди в противагу французьким дизайнерам.
Интересные факты о моде (9 фото)

2. Щорічно в світі проводять 40 Тижнів моди, близько сотні заходів. Головними містами, які прагнуть потрапити цінителі краси, вважають Мілан, Нью-Йорк, столиці Німеччини, Англії, Франції.

3. Правила Високої Моди може диктувати тільки дизайнер, який отримав висновок від Палати Syndicale. Вона вважається керівною структурою в Парижі у сфері моди. На сьогоднішній день зареєстровано 14 будинків з цим дозволом.
Интересные факты о моде (9 фото)

4. Giorgio Armani і деякі інші відомі дизайнери не мають оцінки Палати Syndicale.
Интересные факты о моде (9 фото)

5. Christian Louboutin створила лінію взуття для наречених з червоною підошвою. Тепер вони можуть урізноманітнити свій образ.
Интересные факты о моде (9 фото)

6. Christian Dior обирає день показу своїх колекцій за порадою екстрасенсів
Интересные факты о моде (9 фото)

7. Німеччина стала країною, в якій в 1586 році вийшов перший у світі журнал мод.

8. Спочатку вся одяг демонструвалася на ляльках. Перші моделі з’явилися тільки у 1853 році.

9. Багато відомі люди, що не мають відношення до моди, зробили внесок у її розвиток. Так Наполеон, щоб перешкоджати витирання носов солдатами, придумав кнопки. Тепер їх можна зустріти на будь-якому вигляді одягу.
Интересные факты о моде (9 фото)

10. Найдавнішим видом одягу (після стегнах пов’язок) вважається спідниця. Її носили представники жіночого. чоловічої статі.

11. До II ст. в Римі люди носили тогу, після цього періоду цей вид одягу одягалися лише жінки легкої поведінки, а інші носили столас.
Интересные факты о моде (9 фото)

12. До Першої світової жінкам заборонялося носити шорти.

13. Льон, бавовна, поліестер, віскоза стали матеріалами, які дизайнери використовують і сьогодні. Бавовна займає серед них перше місце, так як з нього шиють вже більше 70 століть.

14. Джинси означають “штани з бавовни”. Їх носили генуезькі моряки.

15. Джинси від Gucci увійшли в історію як найдорожчі. Цей факт зафіксований у книзі рекордів Гіннеса. Gucci Genius джинси коштують $ 3134.
Интересные факты о моде (9 фото)