Цікаві факти про мультсеріалі Маша і ведмідь

0
220

Деколи складається враження, про мультику про неугомонною дівчинку Машу і Ведмедя, який страждає від її витівок, глядачеві відомо все. Діти кілька разів можуть дивитися одну й ту серію мультика, в той час як батьки діляться як би на 2 табори, ведучи спори щодо шкідливості та користі мультиплікаційного фільму. Персонажі набрали популярність настільки, що про них знають на будь-якому континенті планети, а на Ютуб нові серії встигли набрати понад одного мільярда глядацьких переглядів. Але все ж, є ще маловідомі факти про мультфільмі. Хочете дізнатися новеньке?

Ідея даної роботи під час відпочинку на ПБК режисера проекту Кузовкова Олега. На міському пляжі на очі йому потрапила миловидна дівчинка, так би мовити «без комплексів», що всім на пляжі влаштувала неймовірний «відпочинок». Люди черга пару днів в буквальному сенсі при вигляді дівчинки ховалися від неї, могли заритися в гальку, могли прикинутися померлими, просто запливали подалі за буйки, аби не зіткнутися з дитиною. Але дівчинка запросто воскрешала «мертвих», вона з легкістю викопувала зарывшихся в камінь, а ті, хто плавав за буйками припливали на берег самі.
Интересные факты о мультсериале "Маша и медведь"

Машу озвучила Аліна Кукушкіна з 1-ї серії і по 52-ю. Дівчинці, на момент запуску мультика в ефір, було всього 6 років. Привернув голос дівчинки творців мультика, дівчинка зовсім не боялася мікрофона, і тому працювати з нею було легко, пісні і фрази писалися без праці. Складністю став сміх дівчинки біля мікрофона – не виходило у дівчинки, і тому кожен раз мама її лоскотала. Мама ж дівчатка також працювала над мультиком – адже голос Ведмедиці – її голос.
Интересные факты о мультсериале

Вовки влаштували своє лігво в автомобілі УАЗ452, з написом на ньому «Швидка медична допомога».
Интересные факты о мультсериале "Маша и медведь"

У Ведмедя в його будинку холодильник з назвою студії – Animaccord, а у 19 серії з цією ж назвою Ведмідь знаходить рояль.
Интересные факты о мультсериале

Ведмедиця у четвертій серії мультика засмагає біля озера, купається, і читає цікаву книгу, автор якої Червяцов, на ділі, режисер мультика.

Всі події розвиваються на Зауралля в серії під назвою «Підкидьок». Якщо точніше, то поблизу села Чикча. Індекс 625537 ми можемо бачити на листі, написаному Ведмедю Пінгвіном. Поблизу селища розташована ЖД.
Интересные факты о мультсериале "Маша и медведь"

Маша і зовнішністю і характером помітно схожа з Жихаркой з фільму з однойменною назвою. Фільм на екранах з’явився всього за 3 роки до запуску «Маші…». Режисер обох робіт Вечерь.

Мультфільм включений Animation Magazine в світовий рейтинг серіалів, які стануть класикою. У червні цього року Кузовков визнаний інноватором в анімації.

Згідно ліцензії по всьому світу випускаються іграшки, журнали і книги, ставляться спектаклі з героями цього мультфільму. Само собою, використовують даний бренд і незаконно, тому компанія змушена вести судові розгляди з порушниками. Вартість виробництва хвилини серіалу близько 50 000 умовних одиниць. Доходи від виробництва серіалу складають понад 225 мільйонів умовних одиниць.

«Маша+каша» – унікальна серія, яка набрала на Ютуб рекордну кількість переглядів. Дана серія в дев’ятці найпопулярніших відео на порталі.

«Маша і ведмідь» – найбільш популярний проект за запитами Яндекс станом на початок літа цього року.