Цікаві факти про нігтях

0
1088

Існує достатня кількість цікавих фактів, які пов’язані з нігтями. Деяка інформація прості повір’я, але багато насправді вважаються науковими даними. З повір’їв деякі звертають на себе увагу завдяки достовірності. Розглянемо наступні:

1. Нігті, як і волосся складаються з одного і того ж білка, який має назву креатин.

2. Нігтьові пластини – це мертві клітини, і всупереч відомому судження, вони не можуть дихати. У зв’язку з цим, їм не потрібен кисень. Але кутикули і нігтьові ложа – це живі клітини, і їм, як і іншим просто необхідний кисень, вітамінні і мінеральні добавки.

3. Зростання нігтів приблизно 0,1 міліметр в день (що за сто днів, становить один сантиметр). Звідси випливає, що для повноцінного росту, нігтям необхідний часовий період до півроку. На нижніх кінцівках повний цикл нігтьового оновлення дорівнює приблизно півтора року.

4. Перший гель-лак «Shellac» випустила компанія CND. багато сучасні жінки називають гель-лак – шелаком і вони не помиляються, а деякі думають, що шелак – це особливий вид лаку, відрізняється від гель-лаку, запам’ятайте це оману. Гель – лак або шелак це помітна деталь у прекрасній половині людства і від вибору якісного лаку буде залежати краса нігтів дівчат, тому треба купувати гель-лак тільки у перевірених продавців або магазинів, яким і є https://naomi24.com.ua/catalog/nogti/gel-laki/. Замовляйте лак не виходячи з дому!!!

5. У чоловіків нігті виростають набагато швидше, ніж у жінок.

6. На руках, як у чоловічої половини населення, так і в жіночій, нігті ростуть з більшою швидкістю, ніж на ногах.

7. Нігтьові пластини рук, приблизно в два рази тонше, ніж на ногах.

8. Швидше всього ніготь росте на середньому пальці, відповідно повільніше зростає нігтьова пластина великого пальця.

9. Часто подстригаемые нігті ростуть набагато швидше, ніж ті, які підстригаються від випадку до випадку. У зв’язку з цим процес відрощування нігтів вимагає значного часу.

10. Кліматичні умови та пори року дуже впливають на нігті. У теплому кліматі та сонячному світлі нігті ростуть ефективніше, прохолодне і темний час доби, зростання нігтьових пластин сповільнюється.

11. У молодшого покоління нігті оновлюються набагато швидше, ніж у літніх людей. Крім цього, в період внутрішньоутробного розвитку плода, зростання нігтьових пластин значно прискорюється.

12. Цікавий факт, що на обох руках, нігті виростають з різною швидкістю. У випадку, коли людина лівша, то на лівій руці нігтьові пластини ростуть швидше і відповідно навпаки.

13. Прості ударні вправи (наприклад, друкування або робота за комп’ютером), стимулює процес росту нігтів.

14. Нігті, відображають ваше самопочуття і є невід’ємною частиною зовнішнього іміджу людини.

15. Манікюр – досить древня процедура. Доведено, що ще 4000 років тому наші предки, таким чином, наводили красу.

16. За історичними даними, самий довгий ніготь був у молодої людини з Індії, довжина його становила 122сантиметра.

17. Мале вживання води впливає на весь організм, а для нігтів це загрожує сухістю.

18. Якщо порівнювати з шкірним покривом, то нігтьові пластини дуже жорсткі, але й вони швидко розчиняться, якщо їх опустити в найпопулярніший напій у світі, який визнаний найсильнішим їдкою речовиною.

19. Відсутність на нігтях потових залоз, ясно свідчать про те, що нігті не можуть пітніти, а ось, шкірний покрив біля нігтьових пластин може потіти.