Цікаві факти про нову гру Pokemon Go це правда цікаво

0
431

Хто в дитинстві не дивився мультфільм про покемонів, думаю таких людей, які народилися в кінці 80-х початку 90-х дуже мало. Адже мультфільм підкорив весь світ своїм унікальним сюжетів, в якому герої беруть участь в битвах своїх вихованців, знайдених в різних куточках світу. Не пройшло і 15 років, як виходить гра про покемонів, яка вже підкорила весь світ. Ця гра і справді підкорила світ за кілька днів: мільйони користувачів Pokemon GO з допомогою смартфонів перетворилися у тренерів покемонів і вийшли з дому в пошуку нових улюбленців і покеболлов.

Після того як корпорація Google була переформована і стала частиною Alphabet, від неї відокремилася одна компанія під назвою Niantic. Вона об’єдналася з Nintendo для роботи над новим додатком для мобільних пристроїв на базі iOS і Android. В ході недавньої презентації компанії вже показали плоди своєї праці – гру Pokemon Go, яка випускає покемонів в реальний світ. Разом з грою в продажу з’явиться спеціальний аксесуар Pokemon Go Plus, який можна носити на руці. Він буде подавати спеціальні сигнали користувачеві.

Pokemon GO – гра доповненої реальності: нові об’єкти віртуального світу з’являються на тлі об’єктів нашого світу. Багатокористувацька гра, є версії для iOS і Покемон Го на андроїд. У створенні, крім Nintendo, брали участь компанії The Pokemon Company і Niantic (остання, до речі, створила культову гру в доповненої реальності Ingress, і використовувала накопичені дані для реалізації нової гри).
Суть гри – знаходити у віртуально-реальному світі покемонів: для цього доведеться, як мінімум, вийти з будинку і відправитися гуляти по місту, адже істоти генеруються в певних (довільно вибраних) місцях. Крім істот, можна знайти схованки з бонусами. Також є можливість захоплення точок, змагань та інших можливостей, які відкриваються в процесі гри.

На тлі виходу гри вже відбуваються різні цікаві моменти:
1. Меморіальний музей Голокосту США і Національне кладовище Арлінгтона закликали фанатів гри Pokemon Go не полювати на покемонів в цих установах.
За словами директора з комунікацій Музею Голокосту Енді Холлингера, грати в Pokemon Go в меморіалі жертвам нацизму вкрай недоречно. Він зазначив, що музей намагається вжити заходів, щоб його видалили з гри.

2. Поліція американського міста О фаллон затримала чотирьох осіб за підозрою у пограбуваннях. Як заявили правоохоронці, злочини використовувалася гра Pokemon Go: зловмисники залишали маячок для інших гравців в безлюдному місці, а коли туди приходили користувачі в пошуках покемона, то їх грабували.

3. Жителя Нью-Йорка Евана Скрибнера кинула дівчина, яка побачила маршрут свого хлопця в Pokemon Go. Як виявилося, Скрибнер відправився до своєї колишньої пасії за сексуальними втіхами, а на зворотному шляху вирішив зловити покемона. Вдома його нинішня дівчина вирішила подивитися, яких героїв він зловив, і побачила, що Еван ходив до будинку колишньої подруги. Пояснити свій вчинок чоловік не зумів, і пара розлучилася.

4. Американка Шейла Віггінс, вирішила прогулятися вздовж річки у Вайомінгу, щоб зловити водного покемона в Pokemon Go, виявила у воді труп. Дівчинка одразу ж зателефонувала в поліцію, яка тепер намагається ідентифікувати останки. Як розповіла Шейла, знахідка дуже шокувала її, так що свою колекцію покемонів вона в той день так і не поповнила, та й взагалі — поки що більше не запускала додаток.
За матеріалами https://mail.ru/