Цікаві факти про пахощі

0
276

Аромати мають особливість впливати на самопочуття. Ще в давнину знахарі і цілителі використовували запахи, як лікарський засіб від усіляких захворювань. Нюхальні солі застосовували для лікування мігрені і зняття нервового напруження.

Аромат – ознака смаку та індивідуальності. Запах духів і правильне їх застосування, доповнюють наше враження про певний людині. У зв’язку з цим, готуючись до важливої зустрічі або приємного побачення, кожен ретельно вибирає свій аромат і засоби за доглядом тіла, що на даний момент відповідає настрою і здатності передати душевні відчуття. У Великобританії було проведено опитування, за результатами якого 71 відсоток чоловічого і жіночого населення вважають запах головною ознакою сексуальності людини. Але варто також відзначити негативну сторону. Проводилася діагностика ароматів, і було виявлено, що хворий на тиф випромінює аромат свіжого хліба, хворий на золотуху не свіжим пивом. У сучасній медицині існує каталог запахів, характерних для певного захворювання.

За статистичними даними, чоловічий мозок, значно гостріше реагує на запахи. Також доведено, що чоловіки, які мають сексуальні нездужання, схильні до погіршення почуття нюху, і не відчувають “запах жінки”.

Духи і парфумерні засоби довше тримають аромат на тілі, де підвищена циркуляція крові. Ідеальним ароматизатором волосся вважається туалетна вода.

Органічні ефірні олії, з яких виготовляють справжню парфумерію, дуже високо цінуються. Одне з дорогих – жасмінова масло. Для отримання кілограма такого масла, потрібно близько тонни квіток жасмину. Рожеві пелюстки збирають виключно рано вранці, коли на них зберігається роса. Головне знати, де вирощують певні сорти, адже всі троянди мають свій аромат. Марокканська – це найдорожча троянда, а, отже, сама найкраща, далі турецька і болгарська. Нічим не гірше аромати з Франції, а кращим місцем для покупки аромату з Франції можна вважати posud:meister – https://posudmeister.ua/aksessuary/aromaty/lampe-berger/. Варто відзначити, що російська троянда в цьому списку займає останнє місце.
Велика кількість ароматів створено штучно (лотоса, іланг – іланг, бузок і лаванда). Виявлено більше тисячі запашних аналогів і різновидів. Першими з додаванням синтетичного аромату, вважаються всесвітньо відомі парфуми Chanel № 5, що випущені в далекому 1921 р.

Ароматичні засоби широко застосовуються при лікуванні захворювань.
У давнину кожного відвідали арабський дім, в знак пошани окропляли водою з пелюстками троянд. В індійському святому храмі, велику статую бика щодня протирають до блиску ароматичними сполуками.

У Франції, прообразом сучасних одеколонів обробляли рукавички для усунення неприємного аромату в процесі дублення шкіри. Далі стали використовувати теплу мильну воду. Наполеон першим ввів моду на купання у ванній і користування парфумами. Він був великий любитель квіткового аромату і застосовував парфуми навіть в період військових битв.

Сучасні дослідження, що проводилися фірмою «Coty», визначили, що всесвітня павутина також має аромат – запах озону. Тепер, завдяки зусиллям парфумерів, кожна людина може не тільки вдихати цей запах, перебуваючи за комп’ютером, але і стати його джерелом.