Цікаві факти про пневматичну зброю

0
459

Якщо ви захоплюєтеся в якій-небудь мірі пневматикою, то вас точно зацікавить дана стаття. Тут не буде сухого опису зброї, а просто кілька цікавих фактів, які здивують і скоротают ваше дозвілля. Можливо, ви почерпнете тут кілька цікавих моментів про зброю. Деякі з перерахованих фактів, ймовірно, ви вже могли чути раніше. Люди, що захоплюються пневматикою, часто читають книги, збільшують їх кругозір і допомагає краще зрозуміти зброю, якою вони володіють. Ми щиро сподіваємося, що вам відомі не всі факти про зброю, і тут ви знайдете щось нове для себе. Але давайте перейдемо безпосередньо до самих фактів.

5 фактів про пневматики.
1) А ви знаєте, що означає слово» пневматичний»? Це слово прийшло до нас з Греції. «Пневма» в перекладі з грецької мови означає «вітер».

2) Для більшості людей пневматичну зброю асоціюється з певним видом пістолета чи рушниці, з якої можна стріляти по банках, але насправді різновидів пневматики величезну кількість: пневматичні рушниці, пістолети, револьвери, револьвери Флобера та інші. Не будемо загострювати увагу на деталях, краще ознайомитися з ними на спеціалізованому сервісі, де, між іншим, можна придбати таке пневматичну зброю.

3) Пневматика – це зброя для відпочинку та розваги. Незважаючи на це, його можна застосовувати, щоб полювати на диких тварин або птахів на природі. Хоча, це більше застосовується не до пістолетів, а до більш серйозних видів зброї, таким як гвинтівка або рушницю. З пістолетами на звіра особливо не підеш. Пневматичний пістолет більше призначений для захисту господаря від непрошених гостей. Пневматика не дасть напасти на вас зловмисникові, а може, і зовсім злякає геть. Це і є одна з причин, чому люди купують подібний вид зброї.

4) Кілька століть вважалося, що пневматика може скласти серйозну конкуренцію вогнепальної зброї. Кращі уми так вважали, тому що вогнепальну зброю на той момент було дуже слабко розвинене, що давало надію на розвиток пневматики. Але, як бачите, все вийшло зовсім інакше.

5) В сучасному світі, більшість пневматики зовні дуже схожі на вогнепальних «братів». Іноді їх зовсім не відрізнити. Але це на руку власникам пневматики, адже така схожість дозволяє бути впевненими у своїх силах. А впевненість – це одна з найважливіших якостей при володінні зброєю. До того ж, зловмисники не будуть поспішати нападати на вас, побачивши в руці подібну зброю. В динаміці дуже проблематично зрозуміти, який вид зброї знаходиться перед вами. Однак якщо ви поглянете на ціни, то вам точно не захочеться дивитися на зовнішній вигляд пневматики. Це одне і переваг даного виду зброї перед більш небезпечними аналогами.

6) Дуже цікаво. Якщо говорити про російську мову, то тут ви не почуєте такого слова, яке б окремо виділяв кулі для пневматики. А ось в англійській мові такі кулі називають – pellets.