Цікаві факти про посуді (10 фото)

0
221

Посуд — узагальнена назва предметів побуту, які використовуються для приготування, приймання та зберігання їжі. Вся посуд може бути розділена на кілька категорій: Предмети для сервірування столу: тарілки, миски, миски, блюда, салатниці, чашки, кружки, піали, стакани, чарки, келихи, стопки, блюдця; Вироби для приготування їжі: каструлі, сковороди, сотейники, шумівки. Величезна кількість цієї та іншої, наприклад, посуду в стилі Кантрі, східна, кольорова, зі стразами, дитячий посуд і багато багато іншого представлено в каталозі товарів на сайті http://moi-tvoi.ru/catalog/posuda/. Ви залишитеся задоволені величезним вибором незвичайного і красивого посуду.

Одним із самих древніх предметів начиння є блюдо. В різні часи страви були дерев’яними, керамічними, срібними, олов’яними і скляними. Зазвичай з однієї страви їли удвох або втрьох. Деколи на бенкетах навіть сварилися з-за того з ким їсти з одного посуду. Страви маленького розміру – блюдечка або блюдця в Стародавній Русі подавали простим гостям. Стародавні російські рецепти, написані для царського двору, включали в себе набір інгредієнтів, розрахований на двох чоловік.
Интересные факты о посуде (10 фото)

Вилка в Росії з’явилася на початку XVII століття, її привіз з Польщі Лжедмитрій I. З-за її використання на бенкеті в честь весілля Лжедмитрія з Мариною Мнішек бояри задумали змова Шуйського. Вилка переконала простий народ в нерусском походження Лжедмитрія, так як на Русі використовували тільки ложку.
Интересные факты о посуде (10 фото)

В Китаї вірили, що глиняні чайники здатні продовжувати життя. Досвідченим шляхом було доведено, що зелений чай найкраще заварювати в чайнику з червоної глини. Цей пористий матеріал пропускає повітря і зберігає тепло. Влітку заварка не закисає, а взимку чай довго залишається гарячим.
Интересные факты о посуде (10 фото)
У Китаї також вважають, що глиняний посуд любить, коли її годують чаєм. У старому чайнику чай заварюється краще. У зв’язку з цим, китайці дарують не нові, а старі чайники. Головне, щоб в такому чайнику заварювали тільки високоякісну заварку, інакше глина вбере небажані запахи і, тим самим, зіпсує відмінний чайний лист.

Сковороди не були споконвічно російської начинням. Традиційно всю їжу на Русі готували в печі або на вогнищі, при цьому використовуючи керамічні горщики, в яких їжу тушкували, варили і зберігали. Перші сковороди робили з вогнетривкої глини, їхня форма нагадувала каструлю з розширення стінками. Сковорода мала порожнисту бічну ручку, в неї вставляли дерев’яну рукоятку. Пізніше сковороди стали чавунними, вони були найрізноманітніших форм і мали відповідне призначення. Для млинців робили спеціальні сполучені по 2-3 штуки невеликі сковороди.
Интересные факты о посуде (10 фото)

Серед сувенірів у грецьких магазинах дуже популярними вважаються гуртки Піфагора. Головна особливість такої гуртки полягає в тому, що туди можна наливати тільки певну кількість рідини. Якщо налити занадто багато, то вся рідина витече. Як свідчить легенда, Піфагор спеціально створив таку кружку для тог, щоб люди помірно вживали вино. Тих, хто був занадто жадібний і наливав собі багато, така гуртка своєрідно карала, коли рідина з неї виливалася. Не менш ефектно на столі можуть виглядати і келихи, а не тільки гуртки.
Интересные факты о посуде (10 фото)

Наполеон III створив оригінальну традицію, за якою імператор і найпочесніші гості під час урочистих обідів користувалися алюмінієвими столовими приладами. Всім іншим гостям подавалися прилади, виготовлені зі срібла або золота.

Дизайнери компанії D-Vision представили свої оригінальні рішення в області дизайну посуду.

Піднос для Барбекю
Интересные факты о посуде (10 фото)

Тарілка – Рама для Картини. Їжа живопис
Интересные факты о посуде (10 фото)

Загін Сільничок
Интересные факты о посуде (10 фото)

Піднос – Замерзла Калюжа
Интересные факты о посуде (10 фото)

Набір – Пташенята з Матір’ю
Интересные факты о посуде (10 фото)