Цікаві факти про психологію людини

0
4

Психологія досить складна наука, а психологом може стати лише та людина, яка відчуває свого співрозмовника, або пацієнта або клієнта як самого себе, адже психіка людини досить таки не передбачувана – в один момент я можу сміятися і розповідати анекдоти, як через мить я стаю агресивним і злим. Дуже багато моментів залежать від психології людини. Переглянувши ці 8 цікавих фактів ви зробите відповідні висновки, але якщо вас дійсно щось дуже сильно турбує пропонуємо звернутися за консультацією психолога в Москві.

1. Всі люди в незнайомих місцях та в чергах намагаються йти направо, тому якщо не хочете витрачати багато часу, завжди вставайте в черзі ліворуч.

2. Коли людина починає суперечку, йому дуже хочеться суперечити брутального і агресивно налаштованому співрозмовнику. Опиняючись в таких ситуаціях, спокійно вислуховуйте і не підвищуйте голос, тоді ваш відповідач заспокоїться, адже опору він не відчує.

3. При вихованні своїх дітей люди часто припускаються помилки, коли вчать їх, наприклад, не палити. Діти завжди беруть приклад зі своїх батьків! І навіть, якщо вони наслідують своєму «крутому» товаришу, той теж взяв приклад з дорослих.

4. Людина може утримувати увагу лише 10 хвилин. Навіть якщо ви знаходитесь на цікавих курсах, на які давно мріяли потрапити, через, приблизно, 10 хвилин тема вас буде цікавити все менше. Щоб увагу трималося довше – робіть частіше хвилинні перерви.

5. Всі переоцінюють майбутні події. Жінки думають, що вийшовши заміж, вони будуть завжди щасливими, а чоловіки – що якщо втратять роботу, не будуть знати, чим зайнятися і увійдуть в депресивний стан.

6. «Тільки самотність вчить нас любити». Яка дивна не здавалася ця фраза, вона вірна. Коли людина знаходиться постійно поруч, він занадто «приїдається», і тільки коли люди опиняються на відстані, вони вчаться «нудьгувати». Так вони переосмислюють відносини і відпочивають один від одного.

7. Багато свої рішення людина не в змозі контролювати. Як би вони не здавалися продуманими, люди їх беруть підсвідомо. Інтуїція в більшості випадків поступається місце розуму.

8. Дивно, але людина запам’ятовує частіше хороші оцінки, ніж погані. Це відноситься і до подій. Від цього не варто думати, що після розлучення або невдалої операції будеш довго переживати. Життя триває, мозок адаптується до інших умов.