Цікаві факти про рекламу (7 фото)

0
1026

Реклама – це добро і зло. З одного боку, мало кому вона подобається, а з іншого – без неї виробникам було б вкрай складно продати товар, а споживачам вона іноді допомагає зробити вибір. Нижче ми розповімо кілька цікавих фактів про рекламу.

Вперше реклама з’явилася в Давньому Єгипті. Археологи виявили папірус, на якому було написано оголошення і продаж раба з описом його особистих і робочих якостей.

Японці придумали гаждет, який визначає початок рекламної паузи і вимикає телевізор, а потім, після закінчення реклами, включає його.

На рекламу своєї продукції американські фармацевти витрачають в два рази більше грошей, ніж на дослідження.

Мало хто звертає увагу на те, що стрілки практично всіх рекламованих наручних годинників показують 10 годин і 10 хвилин. Таким чином вони красиво обрамляють назва бренду, створюючи щось подібне до посмішки.
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Зняти гарну рекламу напоїв складно. Тому кубики льоду роблять з акрилу, а для створення привабливих бульбашок і піни в шампанському, пиві та інших газованих напоях використовують розбавлені водою миючі засоби.
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Оригінальний рекламний хід придумав Микола Шустов приблизно сто років тому. Він найняв кількох молодих людей, які заходили в усі шинки і просили «Шустовский коньяк». Почувши відмову, вони починали голосно обурюватися. Поступово ці скандали потрапили в газети. Таким чином «Шустовский коньяк» отримав широку популярність.
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Показавши в рекламі жуйки героїв, які кладуть в рот відразу по дві подушечки, виробники набагато збільшили свої продажі. Сталося це з-за того, що прості люди також стали за раз брати по дві жувальні гумки. Якщо ви хотіли б, щоб реклама вашого продукту принесла такий же успіх треба звернутися тільки до справжнім фахівцям своєї справи, так рекламне агенство tonic group, працюючи над рекламною компанією створює цілу історію, з прикладами рекламних кампаній можете ознайомитися на tonic-adv
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Відома напис HOLLYWOOD у Каліфорнії спочатку рекламувала нові квартали і виглядала як HOLLYWOODLAND. Вона повинна була проіснувати менше двох років. Але із-за активного розвитку кінобізнесу в Лос-Анджелесі напис скоротили і залишили.
Интересные факты о рекламе (7 фото)

У фільмах Квентіна Тарантіно не зустрінеш рекламу, тому що режисер її не любить. Тому для героїв своїх фільмів він вигадав марку сигарет «Red Apple». Справжні сигарети – «Capitol W» – є лише у фільмі «Доказ смерті».
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Фанатам Майкла Джордана відомий той факт, що на церемонії нагородження баскетбольної збірної США в 1992 р він був закутаний в американський прапор. Причиною цього став не патріотизму, а реклама. В той день Джордан, обличчя торгової марки Nike, був одягнений у форму “Reebok”.

На пляшках з рослинним маслом часто є напис «Без холестерину». З одного боку, це чиста правда, а з іншого – хитрий рекламний хід, тому що холестерин може бути тільки в продуктах з тваринними жирами.
Интересные факты о рекламе (7 фото)

Напис «Схвалено РАН» на товар не гарантує його виняткової якості, тому що будь продаваний продукт отримує схвалення Російської Академії Наук. Ще менше варто довіряти словами «Рекомендовано інститутом харчування РАН», тому що насправді РАН ніколи і нічого не рекомендує.