Цікаві факти про роли і суші

0
333

Суші і роли – страви родом з Японії. Але росіяни полюбили їх усією душею і давно вважають своїм національним блюдом. Багато хто навіть робити їх навчилися майстерно. У великих містах є безліч ресторанів японської кухні, в яких можна покуштувати цілком пристойні суші. А якщо немає часу на походи в ресторан, то можна придбати суші і роли в найближчому супермаркеті з будь-якою начинкою і соусів. А коли прижилася в Росії блюдо, не завадить дізнатися деякі факти про нього.

Суші і жінка – речі несумісні

В Японських суші-ресторанах, які свято шанують традиції приготування цієї страви, немає кухарів жіночої статі. Вважається, сто суші і жінка – речі несумісні. А ще вважається, що тільки тепло тіла чоловіка здатне надавати страві неповторний смак.

Кухар-автомат
Интересные факты о роллах и суши

Японці винайшли безліч гаджетів, які полегшили життя людства. Нещодавно був запущений автомат з виготовлення ролів, щоб задовольнити все більш зростаючі потреби населення в цій страві. Але те, що зроблено людиною, особливо якщо він професіонал своєї справи – кухар в ресторані або кафе не зрівняється жоден автомат. Так замовити їжу з доставкою в Волгограді можна на сайті zakazaka.ru. Zakazaka.ru – Відмінний сервіс для замовлення їжі (ролів, піци, пирогів, бургерів та ін) на будинок.

Найдовший ролл
Интересные факты о роллах и суши
Японці не люблять порушувати традиції, в тому числі і в приготуванні національних страв. Найдовший ролл завдовжки 2,5 км могли виготовити тільки наші співвітчизники з любові до рекордів. Примітно, що начинка в ролле була різною, в різних населених пунктах. Гігант був занесений в Книгу рекордів, після чого урочисто вжито роззявами і кухарями.

Рол-знаменитість
Интересные факты о роллах и суши
Серед безлічі різновидів ролів найпопулярнішим у світі є «Каліфорнія». Але причину такої популярності ніхто пояснити не може.

Сама незвичайна начинка
Интересные факты о роллах и суши
Відомо, що жителі східних країн не гребують вживати в їжу комах. Японці – не виняток. Серед безлічі начинок для ролів зустрічаються і хрусткі представники шестиногих і крилатих, а також плазуючих. До речі, в Росії такі начинки популярними, м’яко кажучи, не назвеш.

Найдорожчі суші
Интересные факты о роллах и суши
Найдорожчі суші можна замовити на їх історичній батьківщині. Називаються вони «танцюючий окунь». Воно не випадково, адже апетитні кругляш … рухаються на тарілці. Ні, всередині немає живих равликів і нічого їм подібного. Просто шматочки окуня облили окропом і негайно подали до столу, тому вони і ворушаться..