Цікаві факти про садівництві

0
631

Настало літо – спекотна пора для садівників. Сьогодні хотілося б присвятити цю статтю спеціально для них – любителів садів, городів і дач. Раскороем кілька садівничих секретів і, звичайно ж поділимося деякими цікавими фактами про рослинах, фруктах і овочах.

Секрети садівництва:
– Не можна вирощувати одні й ті ж рослини на одній грядці кілька років поспіль, їх треба чергувати. Після моркви можна посадити (на наступний рік) томати та картопля, після цибулі – ріпу, після картоплі – огірки та капусту, після буряку – огірки.

– Цибуля і часник в городі – джерела вітамінів і біологічно активних речовин для профілактики і боротьби з хворобами, про це отже всі знають wink

– Рідкі добрива з зелених рослин – найбільш живильні для грунту. Для добрива косити кропиву, живокіст, пижмо, ромашку та інші бур’яни.

– Коли паростки огірків або самі огірки жовтіють, значить не вистачає “їжі” рослині. Потрібно підгодувати або відщипнути зайві пагони.

– Кілька культур можна садити на одній грядці, вони будуть боронити один одного від шкідників. Моркву і цибулю захищають від морквяної і цибулевої мухи, огірки і кріп відмінно уживаються, соняшник і огірки, редис і кабачки завжди хороші сусіди.

Кілька цікавих фактів
– На відміну від банани, полуниця, насправді, не є ягодою.

– Якщо виноград помістити в мікрохвильову піч, то виноградини почнуть вибухати.

– Апельсини навіть не потрапляють у топ-10 #продуктів харчування, що містять вітамін C, але все ж вони корисні.

– Японські фермери розробили технологію, що дозволяє вирощувати квадратні кавуни: їх простіше зберігати і доставляти в магазин.

– Овочі і фрукти не вмирають після того, як їх збирали. Вони ще багато днів реагують на зміни зовнішнього середовища.

– Помідор більше генів, ніж у людини.

– У людей і бананів до 50% ідентичного ДНК.

А тепер невеликий рада – не пошкодуйте грошей і купіть собі дачу, розробіть город, посадіть трохи овочів, по можливості фруктів, купіть битовку – в принципі купити битовку дешево і довгими тонними вечорами виїжджайте на власну дачу і подихайте трохи прекрасним свіжим садовим повітрям.