Цікаві факти про сейфах (5 фото)

0
371

У свій час, новина про те, що зберігати особливо важливі речі можна тепер у сейфах, викликала безліч суперечок і міркувань. Що ми знаємо про сховищах, які призначені для збереження коштовностей, важливих речей і грошей?

1) Прадідами сейфів по праву можна назвати звичайні скрині, які були у всіх людей, які мають багато грошей. Забезпечував безпеку скрині особливий ключ, замикаючий його і отворяющий. Найперше засіб збереження, якщо вірити вченими, було використано приблизно в 13 столітті до нашої ери. Вже тоді люди використовували прототипи нинішніх сейфів.

2) Людовик XVI самостійно робив всілякі замки. До всього іншого, вони були так само з секретами. Людовик навіть виготовив для себе сейф. Сейф короля був вмонтований в стіну. Людовик використовував його, щоб зберігати там свої папери.

3) У 1862 році вперше був створений сейф, який відкривався при виборі правильно комбінації, що складається з букв і цифр. Всього комбінації до такого замку існувало більше мільйона. Якщо не знати потрібну комбінацію, то вимагатиме більше 2000 років, щоб самостійно підібрати потрібний шифр.
Интересные факты о сейфах (5 фото)

4) Відзначилися вони і в розмірах. Приміром, самий дрібний сейф на планеті зробив бренд Dottling. Це аналог звичайного сейфа 20 століття, ось тільки розміри його менше в 13 разів. Він важив всього лише 30 кг, а його вартість оцінювалася в 24000 доларів. Примітно, що помістити в подібний сейф можна не більше 3 годин за раз.
Интересные факты о сейфах (5 фото)

5) Якщо говорити про найбільшому сейфі, то цей титул носить з гордістю сейф СкруджаМакДака з мультсеріалу Качині історії. Його неодноразово намагалися зламати кращі уми злочинного світу, проте це виявилося їм не під силу:)

6) Дорожче за всіх виявився сейф, оцінюється в 336000 доларів. Його зробив Карл Лагерфельд, який є відомим дизайнером. Всього було зроблено близько 30 сейфів.
Интересные факты о сейфах (5 фото)

7) Всі пам’ятають Титанік? Мільйонери, які пливуть на кораблі, зберігали в сейфах безліч коштовностей, сума яких склала 250 мільйонів доларів.

8) В одному з сейфів керуючий навіть тримав змію, як охоронну систему! Змія була байдужа лише до господаря і не нападав на нього, а ось непроханим гостям була не рада. У підсумку змія вкусила секретарку, яка працює в банку, а відкритий сейф був пограбований менеджером цього самого банку.

Різновиди сейфів.
1) Збройові сейфи. Призначені проти нелегального доступу до зброї. Сейф здатен захистити вміст від зовнішнього впливу, такого як потоп або пожежа. Вибираючи сейф, дуже важливо підібрати необхідний розмір. Варто враховувати і кількість зброї, яку буде зберігатися всередині. Купуючи подібне сховище для зброї, будьте зосереджені і уважні. Якщо не будуть виконані всі важливі умови для зберігання зброї, то це загрожує забороною на володіння зброєю. Якщо вам життєво необхідний такий вигляд сейфа, то пропонуємо вибрати збройовий сейф тут.
Интересные факты о сейфах (5 фото)

2) Меблевий сейф. Служить для утримання особистих речей господаря, які володіють малими розмірами і можуть легко загубитися. Як правило, подібні сейфи невеликі, досягають в розмірах приблизно 50 см, і їх можна заховати в меблі або будь-яке інше затишне містечко. Часто сейфи мають особливі кріплення, що дозволяють їх монтувати до стіни або до підлоги.

3) Офісні сейфи. Служать для утримання важливих паперів і документів. Зазвичай такі засоби зберігання стоять окремо від меблів і кріпляться до підлоги. Міцні стінки сейфа дозволяють забезпечити надійне зберігання важливих речей. Корпус виконаний з металу великої товщини, що дозволяє досягти дуже високого ступеня захисту вмісту.

4) Зламостійкі сейфи. У них зберігають важливі папери і гроші. Зазвичай, подібні сейфи використовують в банках. Якщо вам потрібна висока надійність і гарантія, що зловмисники не зламають сейф, то цей сейф буде найкращим варіантом. Такий сейф найкраще зможе зберегти всі ваші цінні речі, які ви зберігаєте вдома. З таким захистом, ви можете бути впевнені, що коштовності будуть під надійним охоронної.