Цікаві факти про секс (18+)

0
190

Сексуальний інстинкт – один з базових, а прагнення до його реалізації – одна з головних складових мотивації дії людей. Не випадково, що протягом тисячоліть саме сексуальні відносини людей були предметом опису і дослідження літератури та образотворчих напрямків мистецтва.

Держдотації задоволення сексуальних інстинктів для інвалідів
Такі держдотації поширені в деяких Європейських країнах (вже охоплені Німеччина і Швейцарія). А вперше вони з’явилися в Голландії, де людям з різними непереборні фізичними вадами, держава кілька років тому стало виплачувати пенсії, спеціально призначені для оплати послуг «нічних метеликів».

Непогана альтернатива традиційної физзарядке
Про користь ранкової зарядки відомо всім, але щодня змушувати себе відразу після ранкового пробудження бігати, стрибати і т. д., здатні одиниці. Гарною заміною традиційної зарядки може стати «ранковий» секс, який підбадьорить не гірше, ніж виконання комплексу вправ і допоможе спалити зайві калорії (за півгодини сексуальних ігор їх згорить близько 200-т). Додаткові переваги такої заміни: позитивний настрій на весь день і просто отримати задоволення.

Можливість ненаказуемого вбивства
Для одружених чоловіків, що люблять різноманітити свою статеве життя (або просто, «сходити наліво») найбільш небезпечним місцем є, мабуть, Гонконг. Справа в тому, що там прийнято закон, згідно з яким дружина, яка вбила свого чоловіка, не підлягає кримінальному переслідуванню, якщо мотивом вбивства стала підозра (всього лише підозра!) в подружній невірності. Щоправда, уникнути суду і покарання жінка може, тільки якщо вбивство було скоєно голими руками, без використання яких-небудь предметів, отрут, технічних засобів і зброї. Наприклад, якщо в Гонконзі дружина з ревнощів задушить чоловіка руками, її судити не будуть, а якщо, використовує при цьому мотузку чи пасок (хоч, краватка), її покарають «по всій строгості».

Медичні процедури XIX століття
В наш час багато жінок для задоволення свого сексуального бажання користуються вібраторами, які можна придбати у вільному продажу, наприклад, тут. Винайдено пристрій було в XIX ст. Але тоді його застосовували виключно за призначенням лікаря, при лікуванні психічних розладів, депресій, для купірування нападів істерії і т. п. Зазначимо, що винахід вібратора і початок його використання для лікування ментальних порушень у жінок за часом збігається з розворотом ставлення суспільства до людей, які страждають психічними розладами. Якщо в колишні часи, люди в масі вважали, що психічна неадекватність є свідченням особливої наближеності до Бога (до кликушеству і бреду «юродивих» часто ставилися дуже серйозно), то з розвитком наукової медицини в XIX столітті, психічно хворих почали ізолювати в спеціалізованих медзакладах. Вібратор був винайдений саме тоді.

Японська скромність
Якщо звичайний європейський чоловік побуває в Японії і займеться сексом з ким-небудь з місцевих жінок, у нього буде хороший шанс відчути себе справжнім статевим гігантом». Адже згідно зі статистикою, середня довжина статевого органу у японців становить всього 12,7 см (в спокійному стані – 7,6 см). Є відмінності і між жінками Європи і Японії, але вони не настільки істотні.

Про демонстрації «зайвого»
Так вже влаштовано чоловіче сприйняття, що вид напівроздягненої жінки викликає більший потяг, ніж тієї ж жінки, повністю голою. Це давно помічено і використовується. Зараз розвинена ціла індустрія сексуального білизни», предмети якої (панчохи, трусики, бюстгальтери, підв’язки і т. д.) справно працюють на підвищення привабливості своїх господинь у відповідальні моменти.
Однак, нижнє жіноча білизна почало входити в ужиток тільки в XV ст. Причому користувалися ним тоді виключно «жриці кохання», а головне призначення цих предметів туалету полягало в маскування (приховування) очевидних ознак запущеного сифілісу.

Секс реально допомагає при головних болях
Під час статевого акту людський організм (і чоловічий, і жіночий) виділяє особливі гормони – ендорфіни, які часто помилково називають «гормонами щастя». Вони впливають на мозкові центри, що відповідають за відчуття людини, викликаючи у нього радість, задоволення і ейфорію. Крім того, вони служать прекрасними природними анальгетиками, пригнічуючи біль, у тому числі, і головний. Тому, якщо ваш партнер відмовляється від сексуального контакту під приводом того, що «голова болить», можете відповісти, що саме проти головного болю хороший секс є досить ефективними ліками.