Цікаві факти про селфи

0
732

Яке найкраще слово в світі? Англійці вважають, що слово «селфи»! Хто цікавиться, може прочитати про це в Оксфордському словнику. Інтернет з’явився не вчора, пройшло багато років, тому слово обзавелося різними похідними.


На фото найпопулярніше фото в світі на вручення оскара

Компанії, які випускають різні апарати, що допомагають відобразити себе з різних цікавих ракурсів і зробити як можна більше якісних селфи за хвилину часу, безумовно, відстежують тенденцію. На ринку з’явилися телефони і планшети, оснащені ширококутним об’єктивом (фронтальним), що дає велику панораму фотографії – дивіться топ телефонів для кращого селфи тут – http://setphone.ru/rating/smartfony-dlya-selfi-s-xoroshej-frontalnoj-kameroj/

А ось ще кілька цікавих спостережень:
– Статистика говорить про те, що всього за хвилину в світі роблять більш 2,5 млн. селфи. Кількість телефонів, які дозволяють робити такі фото, постійно збільшується, а виробництво селфи зростає в геометричній прогресії.

– Вчені досліджують і намагаються зрозуміти, чи існує селфимания? Люди не можуть утриматися від постійної відправки в мережу своїх фото. Одні самостверджуються, інші намагаються позбавитися від невпевненості.

– За підрахунками, близько 50% від усіх дорослих людей хоч раз у житті робили селфи, близько 40% опитаних молодих людей роблять селфи регулярно (мінімум один раз у тиждень).

– Жінки тут забрали пальму першості у чоловіків, що логічно. Селфи цікавіше для відвідувачів соціальних мереж, ніж звичайні фото.

– Бурхливі обговорення викликають селфи, які зробили в невідповідному для цього місці (кладовище, Освенцим).

– Перший раз поняття «selfie» вжили у австралійської доменній зоні, інтернет – спільнота ABC Online. Сталося це в далекому 2002 році.

– Є дві версії на питання про те, хто ж зробив перше селфи. Це або Роберт Корнеліус (1839), або свій фотоапарат вдало направила на дзеркало, навпроти якого і сама стояла Велика княжна Анастасія Миколаївна (1914).

– Спортзали, примірочні і пляжі – ось теми найпопулярніших фотографій. Однак, це в межах 5% від усього обсягу селфи, які перетворилися на пости в соціальних мережах. Не менш популярні селфи з іншими людьми. Дуже популярною залишається їжа і домашні тварини, природа.

– Фон Ейфелевої Вежі був найбільш популярний в 2014 році. Так вважають у журналі Time.

З кожним днем здивувати друзів в соціальних мережах незвичайним селфи стає все важче. Але люди постійно наповнюють свої профілі яскравими фотографіями, які говорять про веселих і запам’ятовуються моменти їх життя. Селфи дійсно передає емоції людини і навколишній його світ одночасно. Часто вони тотожні, іноді контрастні. На думку фотографів, селфи перетворилося в особливий вид фотомистецтва. Проводяться різні фестивалі, конкурси і виставки подібних робіт.

Ще більше цікавих фактів interesnogo.net