Цікаві факти про серіал Кухня (6 фото)

0
553

Популярність російського комедійного серіалу у співвітчизників і жителів СНД досягнуто завдяки багатьом факторам. Нижче представлені найбільш цікаві відомості про нього, а пройшовши на сайт kuhnyamero.ru зможете насолодитися переглядом цього шедевра кінематографії.
]

Зараз ситком залишається рекордно дорогим вітчизняним телепроектом. Одна 25-хвилинна серія обходиться продюсерам в 200 тисяч доларів. Загальна вартість запланованого 40-серійного проекту дорівнює восьми мільйонам (в тій же валюті). Права на використання пісні Beyonce оцінено у майже 1000000 рублів.

До початку знімального процесу акторам довелося відвідувати спеціальні курси. Тому вони в кадрі настільки майстерно шаткують і ріжуть продукти.
Всі достаток продемонстрованих екзотичних страв приготували професійні кухарі.
Интересные факты о сериале Кухня (6 фото)

У кіноактора Назарова протягом п’яти років була можливість з’являтися на телеекранах в якості ведучого «Кулінарного поєдинку».
Интересные факты о сериале Кухня (6 фото)

За сюжетом Нагієв володіє рестораном «Claude Monet». Насправді він був співвласником «Парадоксу». Партнеркою по бізнесу виступала колишня дружина.
Интересные факты о сериале Кухня (6 фото)

Періодично спостерігалося поїдання чогось апетитного господарем «Клода Моне». Насправді, це листя салату з додаванням фарби. Такого «ласощі» вжито приблизно 16 кілограмів.

Не обійшлося без прихованої реклами. Уважні глядачі помітили, що використовуються діючими особами мобільні телефони марки Nokia Lumia.

У артиста, який зіграв Віктора Барінова, справді давня любов до Спартака. Роками він вболіває за цей футбольний клуб.

Спочатку Нагієва здивувала його роль. За твердженням Дмитра Володимировича, вона складна. Грати себе коханого непросто, тому персонаж істотно відрізняється від прототипу. У своєму герої багато чого не подобається, зокрема, необдумані вчинки. Імпонує його цілеспрямованість.

Вагітність офіціантки Насті наполовину реальна. У другій частині Ольга Кузьміна знімалася на перших місяцях. У міжсезоння вона народила, і зі стартом третього сезону живіт бутафорський.
Интересные факты о сериале Кухня (6 фото)

Під час сварки Макса і Вікторії стрибок з палуби здійснений дублером, а пірнав сам Марк Богатирьов. За сценарієм з’ясування відносин супроводжувалося киданням ложок і виделок, деякі потрапили в Москву-ріку, де й залишилися.
Интересные факты о сериале Кухня (6 фото)

У бійці (постановочної) з власником закладу одного разу сталося непередбачене. Незрозуміло чому, але рухи виконавця були настільки різкими і сильними, що каскадери розліталися в різні боки і пробивали своїми тілами дерев’яні столи.

Окремі бійки майже справжні. Молоді учасники недостатньо досвідчені, імітувати удари погано виходило. Тільки з шеф-кухарем складнощів не виникало. Позначається колосальний досвід в кіно. Він колег бив понарошку. Від інших часом діставалося.

Різноманітність молекулярних страв не підроблене. Після закінчення роботи над черговим епізодом, цей шедевр ставав доступним усім бажаючим. Правда, особливо телевізійники їм не захоплювалися, і маса залишків викидалася.

Одним з найважчих виявився епізод з перебегающей щуром. З твариною довго провозилися, воно відмовлялося бігти прямо. Врятувала становище лінія, для проведення якої використовували ароматну сосиску.