Цікаві факти про серіалах (11 фото)

0
357

У 21 столітті бути кіноманом просто. Інтернет відкриває безмежні можливості перед кожним. Сьогодні поціновувачам багатосерійних фільмів варто лише ввести в рядку пошуку «дивитися серіал онлайн», як найбільш популярні та свіжі телевізійні історії готові відкрити глядачеві завісу своїх інтриг, так, припустимо, http://bobfilm-ru.ru тільки найсвіжіші і популярні серіали.

Під Новий 2009 рік один з найбільш рейтингових на той час проектів «Декстер» зібрав за переглядом фінального епізоду 4-го сезону понад 2,5 млн. глядачів. У період зйомок цього сезону у виконавця основної ролі Майкла Холла був виявлений рак, проте він мужньо переміг свій діагноз. Актор і його серіальна сестра Дженніфер Карпентер в дійсності були подружжям.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

З метою не провокувати укладених на думки про втечу, серіал «Втеча» заборонено до перегляду в 13 в’язницях США. Татуювання, яка прикрашає тіло Майкла Скофілда – це 4,5 години безперервної роботи гримерів. А от якщо хто-небудь прийме рішення знайти собі таку ж, але справжню – слід бути готовим, що її наколювання триватиме приблизно 200 годин, а вартість перевищить 15 тис. доларів.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Найбільш дорогим серіалом є не «Гра престолів», як припускають багато, а «Терра Нова» з виконавчим продюсером Стівеном Спілбергом. Бюджет 13-й епізодів склав 60 млн. фунтів.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Абревіатура, використана в оригінальному назві багатосерійної драми «Доктор Хаус» – M. D. – має двояке значення. Крім того, що це «доктор медицини», це ще і «психічно неповноцінний». Цікаве співпадіння, адже Грегорі Хаус і справді досить дивний персонаж однойменної кінострічки.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Найбільш «довгограючих» проектом, на якому виросло не одне покоління телеглядачів, була зовсім не «Санта-Барбара», як це прийнято вважати, а картина «Дороговказний світло», виробництва США. Історія розповідала про складні негаразди в долі шести американських сімей. Вперше серіал вийшов на екрани телевізорів в 1937 році, а припинення зйомок внаслідок незадовільних рейтингів було оголошено в 2009-му, через 72 роки показу більш ніж 15 тис. серій.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Серіал «Теорія великого вибуху» отримав свою назву від дійсно існуючої загальноприйнятої моделі про створення Всесвіту внаслідок основоположного вибуху. Гостем одного з епізодів став Джордж Смут – справжній лауреат Нобелівської премії з фізики 2006 року.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Аж до сьогоднішнього дня телесеріал «Друзі» вважається культовим для молоді рубежу тисячоліть по всьому світу. З першою появою в ефірі 1994 року глядацька аудиторія склала 20 млн. чоловік і з показом нових серій тільки збільшувалася. Разом з рейтингами росли і гонорари акторів. Якщо на старті проекту шестеро «друзів» отримували 20 тис. доларів за епізод, то до фінального 10-го сезону кожен з них «зривав куш» за 1 млн. доларів.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Серіал «Надприродне» – це не інакше як випробування на стійкість для досвідчених шанувальників музики і кіно, оскільки які тільки імена справжніх людей і персонажів відомих фільмів брати Вінчестери не «приміряли» на себе. Це були Ангус і Янг, тоді як Ангусом Янгом звуть реального гітариста АС/DC, Сіммонс і Фрейлі – аналогічно учасникам екстравагантної рок-групи Kiss, Хан Соло і Джек Райан – кіногерої, зіграні Харрісоном Фордом. Назви епізодів нерідко перегукуються з популярними кінострічками або рок-хітами, а сюжети наскрізь просякнуті різними пародіями.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

Перший багатосерійний фільм, що вийшов на території колишнього СРСР, став «Рабиня Ізаура». Терзання юної полонянки збирали біля екранів без перебільшення всю країну. Цікаво, що під час ефіру «мильної опери» на вулицях не тільки застигала життя, але і припинялася будь-якого роду злочинність. Ніхто не обчислював рейтинги, проте, без сумніву, це була одна з найбільш масштабних глядацьких аудиторій в світі, одностайно стежила за яким-небудь телевізійним проектом.
Интересные факты о сериалах (11 фото)

У серіалі «Інтерни», на відміну від багатьох інших ситкомів, відсутня сміх за кадром. Засновники вирішили, що телеглядачам видніше, з чого і коли сміятися. Реквізит на зйомках справжній і міг би застосовуватися реальними медпрацівниками. Вадим Демчог, виконавець ролі завжди охочого випити венеролога Купитмана, в дійсності зовсім не вживає спиртне, а в келихи замість коньяку йому наливають підфарбований чай. Батько головного персонажа багатосерійної стрічки, а в житті – Івана Охлобистіна, коли керував цією лікарнею.
Интересные факты о сериалах (11 фото)