Цікаві факти про шубах (5 фото)

0
477

Наближається 8 березня і кожен чоловік замислюється про подарунок своїй коханій. Хочу вам підказати, що б не попросила жінка найбажанішим подарунком буде для неї шуба, особливо на нашій Батьківщині, де зима триває 3 місяці , а всі 7, а де й більше. Думаю ви задумалися про моїх словах, а ви коли-небудь замислювалися про природу виникнення цієї одягу, напевно ні, насправді шуба, як така, була вигадана багато тисяч років тому, коли первісні люди заколювали мамонта, знімали його шкуру і, накриваючи плечі, грілися.

Ну а в даний час ринок сповнений різними хутряними виробами, тому шубу треба вибирати з розумом і обов’язково треба прислухатися до відгуками таких же людей, як і ви по відношенню до тієї чи іншої організації. Взагалі ідеальний варіант для покупки шуби на ринку Садівник у Олександра, з відгуками про цю організацію можете ознайомитися на сайті http://www.otzovy.ru/otzyv/shuby-na-rynke-sadovod-u-aleksandra

Взагалі термін “Шуба” походить від арабського “Джубба”, що означає – вовняна верхній одяг, дуже схожа на халат. Дивіться на фото як джубба виглядає в сучасному світі.
Интересные факты о шубах (5 фото)

Трепетне ставлення до шуб відчувають китайці, хоча свого часу вони не балували себе дорогими хутрами, а робили шуби з собачої, козячої і мавпячою шкури, які називали “ЦЮ”. Але все ж самим вишуканим хутром лічилка – каракуль. Така шуба, по-перше коштувала величезних грошей, а по-друге визначала людини до вищого стану, верх таких шуб надівався халат.
Интересные факты о шубах (5 фото)

Дуже довгий час чоловіки і жінки носили однакові шуби, але незабаром мода змінилася і не величезні красиві “кожухи”, так називалися на Русі шуби, вийшли з жіночої моди. Жінкам стали підбирати витончені хутра та тканини. І, до речі, раз мова зайшла про чоловіків і жінок, не можу сказати, що овчинні кожухи використовувалися у весільному обряді і вважався символом майбутнього добробуту і багатства сім’ї.
Интересные факты о шубах (5 фото)

Як я вже сказав вище шуба, втім як і зараз, був показником багатства боярина, тому багато високопоставлені бояри приходили на засідання Віче Думи в 2-3-4 і навіть 5 шубах. А ось козаки носили шуби, як урочисту форму – на свята або на черговий бал. Вони не відмовляли собі у вишуканості і прикрашали шубу дорогоцінним камінням, смужками з золота і вставками з лисиного хутра або іншого.
Интересные факты о шубах (5 фото)

Але були на Русі і бідні люди, але і вони мали в засіках шубу, але на відміну від бояр носили одну шубу і одні валянки на всю сім’ю.

Взагалі здавна шуба вважалася валютою. Точніше спочатку обмінювали товар на шкурки, а потім перестав змінюватися на малу монету і товар стали обмінювати на шуби. приклад з життя 5 красивих багатих шуб з хутра лисички можна було поміняти на срібний посуд.