Цікаві факти про сорочках (4 фото)

0
501

Якщо людину всюди переслідує успіх, йому у всьому щастить, то вважається, що він народився в сорочці. Раніше цей вираз звучало як “народився в сорочці”, а “сорочка” змінила “сорочку” порівняно недавно. Вираз має і практичні смисли, так як сорочка в старовину, крім одягу, ще означало околоплодное простір, в якому розвивався плід. Часто при пологах дитина з’являвся на світло всередині міхура, у зв’язку з чим забобонні люди вважали це знаком щастя і везіння дитини.

– Раніше багато, хто професійно займався тенісом, воліли носити сорочку з краваткою і фланелеві штани. Це обумовлено тим, що раніше в теніс воліли грати лише люди з вищого суспільства. У цю гру грали ще у часи королів, коли в самому розквіті була епоха ренесансу. В цей час головним в грі вважалася елегантність, але ні як не зручність удару, тому, замість ракеток використовувалася долоню.
Интересные факты о рубашках (4 фото)

– У двадцятому столітті чоловіча сорочка була атрибутом ділового стилю, з цієї причини носилася сорочка тільки в поєднанні строгого костюма. По костюму і одягненою сорочці визначалася професія, соціальний статус, багатий він і т. д.

– Через деякий час у Сполучених Штатах Америки почали з’являтися у продажу чоловічі сорочки, які можна було одягати з джинсами. Малюнок сорочки нагадував різнокольоровий клітину, тканину була м’яка, що дозволяла комфортно носити сорочку в будь-який час.

– Чоловічі картаті сорочки знову стали повертатися в моду. Картаті сорочки носять на роботі, в офісах, в нічних клубах, і в будь-який час року. Випускати картаті сорочки вирішили практично всі виробники чоловічого одягу. Не залишилися осторонь і компанії, які раніше випускали тільки спортивний одяг або джинсові штани.
Интересные факты о рубашках (4 фото)

– Сорочки, які призначені для носіння з джинсовими брюками, а також літній варіант сорочок випускаються з приталеним силуетом. Різноманітність сорочок дозволяє вибрати модель будь-якого забарвлення і обробки. Купити ж такі цікаві по дизайну і забарвленню сорочки можна тут.

– Сорочки, призначені для літа зазвичай бувають яскравих забарвлень. У моду повертаються сорочки з гавайськими малюнками. Її комбінують з різними вставками, цікавими візерунками і вишивками, обробляють замками та шнурками.
Интересные факты о рубашках (4 фото)

– Сьогодні сорочка, вже не вважається суто чоловічим атрибутом гардеробу. Багато представників протилежної статі стали використовувати сорочки відпочинку на природі, а деякі одягають її при виході на роботу або на прогулянку. Перед вибором жіночої сорочки необхідно визначити, в яких цілях вона буде використовуватися. Компанії виробляють сорочки на всі випадки життя.