Цікаві факти про страхування (10 фото)

0
1280

У Росії практика страхування почалася в XVI ст., завдяки пожеж. В період з XIII ст. по XVI ст. в ході боїв монголо-татари часто підпалювали Москви. Але самий страшний пожежа сталася в 1571 р., коли напад війська хана Девлет-Гірея призвело до того, що місто було майже повністю спалений, а половина населення знищена. У Москві залишилося всього 30 тисяч чоловік, її територія зменшилася на половину. У 1591 р стався ще один великий пожежа. Після цього Борис Годунов втілив у життя ідею про надання матеріальної допомоги погорільцям.


Сьогодні ж будь-яка людина може застрахувати все що завгодно: житло, життя і звичайно ж автомобіль, законодавством передбачено обов’язкове страхування автомобіля ОСАГО – купити страховий поліс ОСЦПВ за кращою ціною в Україні можна за цією адресою – oh.ua. Так що не забувайте застрахувати своє авто в кращих у своїй справі. Крім того, зараз світ дійшов до того, що зірки страхую свої частини тіла:

Видатний режисер Стівен Спілберг застрахував своє життя. Сума страховки становить понад 1 млдр. доларів. Цей поліс визнаний найдорожчим у світі.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Не секрет, що багато відомих людей страхують частини свого тіла. Приміром, модель Клаудія Шиффер і футболіст Девіда Бекхема застрахували свої ноги, в першому випадку їх оцінили в 70 млн. доларів, а в другому – в 5 млн. доларів. Пальці Земфіри стоять 17 тис. доларів. В кілька мільйонів оцінила свою попу Дженніфер Лопес.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Робота Дженнаро Пелицция полягає в тому, щоб оцінити смак і якість сирих кавових зерен перед обсмаженням. Він працює у Великобританії, в одній з найбільших світових мережі кав’ярень. Свою мову Дженнаро застрахував майже на 14 млн. доларів.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Ідею застрахувати тільки частину свого тіла першим втілив у життя Бен Терпін. Сталося це на початку 20-х років XX ст., предметом страхування актора німого кіно стали очі. За теперішніх часів сума була невелика – 20 тис. доларів.

У столиці Британії на виставці була представлена найбільша сигара, її довжина – 4 м, вага – 110 кг За словами її власника, щоб викурити її знадобиться 339 доби. Сигара була застрахована, і виплата за неї становила всього 50 пенсів, при цьому вся сума страховки була рівна 18 тис. фунтів стерлінгів.
Интересные факты о страховании (10 фото)

У Лондоні господар італійського кафе замовив своє воскове зображення в майстерні відомого музею «Мадам Тюссо». Лялька сиділа за столом, тримаючи в руці склянку. Манекен був таким гарним, що власник кафе вирішив відвезти його в Данію на виставку. Ляльці навіть було куплено окреме місце в літаку. Перед польотом манекен був застрахований на суму 2500 фунтів стерлінгів. Перший внесок склав 5 фунтів.

В 2006 в одному з міст Росії проводився забіг на шпильках. Щоб виграти, учасниці з різних російських міст повинні пробігти 100 м. Підступ у тому, що всі дівчата були взуті в туфлі з каблуком не менше 9 див. Цей забіг на шпильках і став предметом страхування.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Нерідко страхують наслідки атракціонів і шоу. Приміром, «Ллойд» застрахував новий надзвуковий болід. Страховка поширювалася на транспортування авто на полігон, час перебування його там, життя і здоров’я пілота. Але все це дійсно тільки в тому випадку, якщо двигун боліда вимкнений. Таким чином страхова компанія уникла відповідальності за наслідки можливих трюків з перевищенням швидкості.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Брати Ринлины вирішили застрахувати носорога і слона, які брали участь у циркових виставах. Згідно з договором, страховка виплачувалася в тому випадку, якщо тварини гинули або втрачали працездатність внаслідок хвороби.
Интересные факты о страховании (10 фото)

На 100 тис. фунтів застрахував себе хлопець, вирішив подолати протоку Ла-Манш у ванні. Незважаючи на незвичність випадку, страхова компанія погодься підписати договір, але тільки за умови, що під час запливу він щільно закриє отвір зливу ванни пробкою.
Интересные факты о страховании (10 фото)

Британці настільки люблять брати участь в національній лотереї, що фахівці «Ллойд» створила особливий страховий поліс. За його умовами у разі, якщо з-за виграшу в лотерею кілька співробітників однієї фірми звільняться, роботодавцю відшкодують усі витрати на пошуки нових фахівців.

Для зйомок у фільмі «Star Trek» актрисі Керрі Уэллис довелося постригтися наголо. Вийшовши з перукарні, вона звернулася в страхову компанію з проханням застрахувати її від того, що волосся не виростуть.
Интересные факты о страховании (10 фото)