Цікаві факти про татуювання (9 фото)

0
292

Татуюванням у наш час не здивувати навіть дітей. Вони викликають у людей різні почуття: страх, подив, захоплення. Татуювання це свого роду напрямок у мистецтві. майстер творить картини не схожі один на одного. У даній статті хотілося б розповісти про найцікавіші та незвичайні факти про татуювання, адже мало хто знає, що татуювання почали робити задовго до поява пірамід в Гізі і мало хто знає, що першим поціновувачем тату ирування в Росії був ніхто інший як дядько славнозвісного Льва Толстого – Федір Толстой-Американець. Приступимо…

Цікавий факт №1: Татуювання на Русі
Интересные факты о татуировках (9 фото)
Арабський дипломат Ібн-Фадлан в повідомленні 921-922 рр .. писав про русів «І від краю нігтя (нігтів) кого-небудь з них (русів) до його шиї (є зібрання дерев, зображень (речей, людей?) і тому подібного…». Правда, його «руси» – швидше скандинави. Примітно, що татуювання на Русі частіше носили жінки. На їх тіла наносили зображення оберегів.

Коріння російської татуювання йдуть в язичницькі часи, коли нанесення малюнка на тіло було свого роду ритуалом і невід’ємною частиною магічних обрядів. Після утворення Київської Русі татуювання втратила свій первісний зміст, а з моменту Хрещення і зовсім була заборонена як атрибут язичницької віри. Лише за часів Петра I мистецтво татуювання стало відроджуватися як художня практика.

Цікавий факт №2: татуювання японських гейш
Интересные факты о татуировках (9 фото)
Спочатку татуювання японської гейші виконувала практичну функцію – обхід заборони оголеного тіла. Витіюваті візерунки створювали ілюзію покриття тканиною з різнокольоровими малюнками. “Оголеними” залишалися лише долоні, обличчя, шия і ступні. Особливою різновидом японських татуювань були какуси-боро, створені за допомогою втирання в надрізи рисової пудри. Такі татуювання проявлялися на розпаленому тілі, в той час як в звичайному стані і при нормальній температурі були ледь помітні. Крім того, татуювання гейші могла бути одним з п’яти доказів любові (чотири інших – обрізання волосся, нігтів, написання клятви про кохання та вірності і навіть відрізання мізинця).

Цікаві факти №3: татуювання відомих особистостей
Интересные факты о татуировках (9 фото)

Всупереч думці про татуювання, як атрибуті субкультури, малюнками своє тіло прикрашали багато відомі особистості. У імператора Миколи II на грудях красувалися меч і дракон, надалі до них додалося ім’я дружини. Уїнстон Черчілль носив на тілі малюнок якоря, а його мати набила зображення вузького браслети на зап’ястя, який можна було приховати за більш масивним аксесуаром. У Теодора Рузвельта, 26-го президента США, на грудях і зовсім була велика татуювання із зображенням родинного герба (на фото).

І до речі, ви можете зробити таку татуювання з легкістю в Москві на Ленінському. Тату салон Будинок Еліт Тату це один з кращих і найбільших тату-салонів в Москві. Його колектив учасник і переможець в тату конвенцій і фестивалів, організатор зустрічей і вечірок таких як “Ніч Татуювальника”, він є найкращим тату салоном за версією порталу www.татуировка.рф. Фотографії татуювань і пірсингу ви знайдете на сайті салону www.ellittattoo.ru і ще до речі, в салоні ви зможете зробити, припустимо, пірсинг язика.

Цікавий факт №4: зататуйовані люди планети
На даний момент у світі зафіксовано декілька випадків фанатичного прикраси тіла татуюваннями. Найвідомішим фанатом тату визнаний австралієць Лаки Даймонд Річ, який витратив близько 1000 годин на покриття свого тіла татуюваннями (на фото).
Интересные факты о татуировках (9 фото)
Рік Дженест, він же людина-зомбі, витримав 24-годинний сеанс нанесення малюнків на тіло. Деніс Авнер, людина-кіт, пішов ще далі, крім татуювань “прикрасивши” тіло і обличчя пірсингом і множинними імплантами. Серед прихильників перевтілень також відзначилися людина-леопард Тому Леппард, людина-ящірка Ерік Спраг і людина-зебра Хорас Ридлер. А самої татуйованою леді вважають Джулію Ґнусе, причому жінка почала покривати своє тіло малюнками не з примхи, а з-за рідкісного шкірного захворювання, яке травмувало шкірні покриви, залишивши шрами по всьому тілу Джулії.

Цікавий факт №5: Магнітно-резонансна томографія

Часто доводиться чути про те, що МРТ протипоказана при наявності татуювання на тілі. Це актуально у випадку використання чорнила з вмістом ферментів металу. Справа в тому, що магнітні промені томографа притягують частинки металу у фарбі, що викликає неприємні хворобливі відчуття. До того ж ці частинки здатні спровокувати викривлення артефактів і вплинути на результати сканування.
Интересные факты о татуировках (9 фото)

У сучасних салонах фарбу з металевими ферментами використовують вкрай рідко. Якщо вашої татуюванні більше 20 років, то частинки металів в ній вже відсутні. Але якщо є сумніви і побоювання, вибирайте альтернативу – ультразвукове дослідження або комп’ютерну томографію. Їх радять пацієнтам при наявності металевих імплантантів або кардіостимуляторів.

Цікавий факт №6: спонсорські татуювання

Про це вигляді тату ми писали раніше на нашому сайті – тут. Цей маркетинговий хід поширився відносно недавно – з моменту, коли татуювання вже були прийняті широкими масами громадян. У 2013 році керівництво компанії Rapid Realty, що займається нерухомістю, запропонувало своїм співробітникам безпрецедентну операцію – підвищення заробітної плати на 15% тим, хто наважиться витатуювати на своєму тілі логотип фірми.
Интересные факты о татуировках (9 фото)

Деякі любителі “легкого заробітку” заробляють на життя таким нехитрим способом. Наприклад, боксер-любитель Біллі Джибби має більше двох десятків татуювань на тілі та обличчі, які дозволяють йому оплачувати рахунки без додаткової роботи. Крім логотипу Вільної податкової служби на тілі Біллі зображені кілька посилань на порно-сайти і логотип компанії Host Gator.

Цікавий факт №7: Законність
Интересные факты о татуировках (9 фото)

Сьогодні вулиці міст, таких як Бостон і Нью-Йорк, кишать тату-салонами, але мало хто розуміє, що це зовсім недавні зміни. Багато штатів прийняли крайні заходи заборони татуювань в 1960-х роках, коли спалах гепатиту досягла критичної позначки. У Нью-Йорку було незаконно робити татуювання між 1961 і 1997 роками, тому художники змушені були переміститися в підвали. У Массачусетсі татуювання були незаконними аж до 2000 року і передбачали суворі покарання, включаючи можливе тюремне ув’язнення. Сьогодні всі штати дозволяють татуювання, хоча правила для неповнолітніх варіюються від штату до штату: деякі дозволяють дітям робити татуювання після батьківського дозволу, інші змушують чекати до 18 років, без винятків.

Цікавий факт №8: найдавніша тату
Интересные факты о татуировках (9 фото)

У 1991 році було знайдено тіло, заморожене в льодовиках в Эцтальских Альпах, на кордоні Італії та Австрії. Хоча спочатку вважалося, що це труп нещасного альпініста, тіло насправді виявилося древнім і датується приблизно 3255 р. до н. е. Мумія Отци була названа на честь місця свого відкриття. Отци помер близько 700 року до початку будівництва Великої Піраміди в Гізі. Аналіз тіла дав широкий спектр інформації, починаючи його останнім блюдом і закінчуючи його родоводу і причиною його смерті – він став жертвою насильства, в його плечі знайдений наконечник стріли, а верхня частина тіла і голова покриті синцями. Але найбільш інтригуючою частиною спадщини Отци цілком може бути серія татуювань, які він носив на своєму тілі. Десятки знаків і лінії залишені навколо областей тіла, зазвичай пов’язаних з акупресурою, наприклад, суглобів і хребта, провідні дослідники вважають, що вони були частиною орнаменту, а примітивною формою медицини