Цікаві факти про валізах (5 фото)

0
306

Неможливо вирушити в подорож не маючи валізи. Для будь-якої поїздки нам потрібно мати на зміну одяг і взуття, косметичні засоби, гаджети. В гості ми приходимо з подарунками, а з подорожі веземо сувенірну продукцію. Валіза легко вміщує в себе документи, аптечку, косметичку і багато іншого. Таким чином, чемодан – самий необхідний для поїздки предмет. І ви просто зобов’язані її придбати, якщо валізи все ще немає. А купити валізу найпростіше, не виходячи з дому, через інтернет-магазин Користуючись ним довгий час, вам здається, що все про нього відомо. Але це далеко не так, адже валізи існують самих різних видів, у них є відмінності в конструкції, дизайн, матеріал, вартості, бренд. Для бажаючих дізнатися все найцікавіше про валізах, ми підготували нашу невелику підбірку.

Як з’явився валізу.
Интересные факты о чемоданах (5 фото)
Творцем валізи прийнято вважати французького дизайнера Луї Віттон. У 1854 році йому прийшла ідея замінити скрині валізами, що мають плоску поверхню, завдяки чому їх було зручно складати один на одного.

Найдорожчий валізу
Интересные факты о чемоданах (5 фото)
Вартість валізи датської марки Henk Travelfriend становить двадцять тисяч доларів! Але за що покупцям платити таку велику суму? Перше – це демонстрація свого рівня доходу оточуючим. Друге – підбір дизайну, матеріалу і забарвлення з 15 запропонованих варіантів. Він може відкриватися з двох сторін, має ручку, яка розтягується на необхідну довжину, що висуваються колеса, ховаються подібно шасі літака.

Розумний валізу.
Интересные факты о чемоданах (5 фото)
Якщо ви мрієте про валізі, який буде сам їздити за вами, то ваше бажання здійснилося! Компанія Bluesmart з Ізраїлю розробила унікальний чемодан, який самостійно пересувається за своїм власником. У продажу дана продукція з’явиться в 2016 році. За твердженням виробників замовити товар можна за ціною близько 400 доларів. Валіза оснащений сучасною електронікою. Він має вбудовану камеру, що стежить за движенияи господаря і задає напрямок для переміщення. А завдяки вбудованому пристрою, можна обчислити вагу вмісту, визначити своє місцезнаходження і вирахувати потрібний маршрут! Валіза має сигналізацію, що дозволяє здійснити захист вмісту від проникнення. Одним з корисних властивостей даного предмета є використання його для зарядки будь-яких електронних пристроїв. Для використання даного валізи, потрібно синхронізувати його з мобільним телефоном через Bluetooth.

Як з’явилися валізи з коліщатками
Интересные факты о чемоданах (5 фото)
Валізи на коліщатках, як це ні дивно, виробляються не так давно. Можливість купити і замовити товар з’явилася в 1972 році. Винахідником такого валізи є Бернард Садоу, завдяки якому подорожі стали комфортними і доступними.

Захоплення російського хіміка.
Интересные факты о чемоданах (5 фото)

Одним із захоплень російського хіміка Дмитра Менделєєва було робити у вільний час валізи, за що він отримав прізвисько «майстер чемоданних справ».