Цікаві факти про Вконтакте (5 фото)

0
504

Життя сучасної людини поза соціальних мереж досить складно уявити. Усі найвідоміші і популярні особистості обов’язково мають свою сторінку в Твіттері, Фейсбуці, ВКонтакте або на Однокласниках. Якщо хтось з ваших знайомих каже, що він не сидить у соцмережах, не вірте йому! Навіть якщо відвідування цих сайтів рідкісні, вони все одно є! Від цієї павутини не сховатися незважаючи на ті міфи і «страшилки», якими користувачів лякають ЗМІ, сайти-конкуренти і т. п. Що правда, а що вигадка? Будемо розбиратися разом.

Творцем ВКонтакте є Павло Дуров. Причому спочатку сайт зовсім не був соціальною мережею, трансформувавшись у неї поступово. Спершу сайт представляв собою закрите додаток до форуму Санкт-Петербурзького державного університету. І назва Павлу довго придумувати не довелося. Він просто був фанатом радіостанції «Ехо Москви», на хвилях якої часто звучав слоган «У повному контакті з інформацією». Так, з легкої руки діджеїв і з’явилася назва майбутньої популярної соцмережі.
Интересные факты о Вконтакте (5 фото)

Збіг це чи марновірство Павла Дурова, але вконтакте не існує сторінок з ID 13 та 666.
Интересные факты о Вконтакте (5 фото)

Незважаючи на те, що адреса сайту легко запам’ятати, його часто шукають в пошукових системах.

У США ВКонтакте вважається піратським сайтом. Причина цього – часте порушення прав інтелектуальної власності.

Як не дивно, Але «контакт» просувався без реклами на сторонніх ресурсах, дивно, чи не правда? Насправді все досить просто. Творці блогу люди не дурні, вони знають свою справу. Головним їх завданням було залучити близько ста тисяч чоловік, а решту ми зробили самі. Інформація про сайт, який дозволяє всьому інтернету дізнатися про твої інтереси та захоплення швидко обійшла Росію і сусідні країни, і ось – ми маємо саму відому соціальну мережу серед молоді і тепер всі секрети вконтакте доступні широкій аудиторії інтернету.
Интересные факты о Вконтакте (5 фото)

Кількість людей, зареєстрованих в даній соціально мережі, становить 76 000 000. Якщо ви не зареєструвалися в цій мережі, дерзайте. А от як правильно зареєструватися Вконтакте з спеціального джерела. Щодня, близько 1 000 000 чоловік, і вони дивляться близько 26 000 000 сторінок. Вражає, чи не правда? На даний момент з його популярність можуть зрівнятися лише Mail.ru і Yandex.ru. але так само не варто забувати і про те, що контакт вдосконалюється і поліпшується, і його творці роблять все що в їх силах, для того, щоб «Вкотакте» був найбільш відвідуваним сайтом рунету.

Ви не зможете відправити особисте повідомлення, що містить цифру «0». Вам видасться помилка.

Користувачам було помічено, що Однокласники і ВКонтакте – не найбільші друзі. Що поробиш конкуренція є конкуренція. Так ось, у повідомленнях в Однокласниках.ру не можна переслати посилання, яка містить слово «vkontakte». Автоматично текст змінюється на інший – «vkonyakte». А ось правда це чи черговий міф перевірте самі. Раптом у вас вийде докопатися до істини і підтвердити або спростувати черговий слух про популярної соцмережі.
Интересные факты о Вконтакте (5 фото)