Цікаві факти про взуття (4 фото)

0
198

Як відомо людину зустрічають по одягу, а значить і взуття. Як свідчить статистика, і в принципі я особисто з нею згоден, більшість, принаймні жінок, помічають при зустрічі з чоловіком з початку взуття, якщо чоловік доглядає і регулярно чистить своє взуття, то його шанси в очах супутниці збільшуються вдвічі. Саме цікавим фактам про взуття сьогодні буде присвячена наша стаття.

-Відома співачка Мадонна колекціонує величезна кількість різного взуття. У колекції співачки є дуже багато пар взуття, які не взувала жодного разу, так як вони виготовлені з крихких і дорогоцінних матеріалів. Мадонна так само не рівно дихає до кросівок.

-Країна, в якій найбільша кількість взуттєвих підприємств є Італія. Навіть на глобусі територія Італії схожа на жіночий чобіт. Але найбільше взуття купується у Французьких бутіках.

-Зазвичай розмір стопи залежить від людського зросту. Чим вище людина, тим більше його нога. Однак, Петро 1 маючи зріст майже два метри, носив чоботи 38 розміру.

-Прийнято, що таке взуття як кеди шкідливі для людини, особливо для дитини, так як він починає розвиватися, зростає, його кістки і суглоби міцніють, а шкідливі вони так як мають плоску підошву – але все це лише найглибша помилка. Насправді, така підошва є найбільш оптимальною для заняття спортом, що як раз таки навпаки робить її більш оптимальною для спортивних занять, навіть в дошкільних закладах – з прикладами таких чудових кед можна ознайомитися на сайті http://www.tapkinalapki.com.ua/catalog/kedy/

-Не так давно в Латинській Америці було прийнято, що ходити у взутті з відкритими носками, була доля сексуальних меншин.

-На початку 2002 року на Філіппінах була зроблена сама величезна пара взуття. Вона становила 5,5 метрів в довжину, 2,25 метрів в ширину і 1,85 метрів у висоту.
Интересные факты об обуви (4 фото)

-У баскетболіста Шакір о’ніла розмір ноги становив 55 розмір.
Интересные факты об обуви (4 фото)

-Середньостатистична жінка має 39 розмір ноги, а Періс Хілтон носить взуття 44 розміру.

-Історики з’ясували, що у Ісуса Христа ноги були 45 розміру.

-Впала в море спортивне взуття буде плавати на поверхні води близько 10 років.

-Велика кількість людей мають різні розміри ніг. Черевики правшів приходять в непридатність швидше лівих.

-Для того, що б узаконити шлюб, стародавні інки обмінювалися своїм взуттям.

-Туніс відомий своєю незвичайною традицією. Майбутній чоловік повинен подарувати своїй обраниці тапочки білого кольору. Якщо наречена приймає подарунок, одягає тапочки і білосніжні рукавички, значить вона дає свою згоду на заміжжя.

-У зв’язку з сухим законом Сполучених Штатах, який був прийнятий у двадцятих роках 20 століття бурхливо розвивалася незаконна торгівля алкогольними напоями. Для того, що б поліцейські не могли виявити нелегальних торговців спиртним, вони стали прикріплювати на черевики певні колодки.
Ці колодки імітували слід, в точності схожий на слід від коров’ячого копита.

-Багато сімей в Латинської Америки були настільки бідні, що діти ходили без взуття. Як то в країну приїхав Блейк Майкоски, який володів багатьма фабриками по виробництву взуття. Побачивши, що діти ходять босими, він вирішив відкрити ще одне виробництво, на якому випускали плетені сандалі. Майкоски оголосив акцію: купуючи одну пару взуття, другу пару дарували босим дітям Аргентини. З моменту запуску виробництва, нове взуття отримали сотні тисяч бідних сімей.
Интересные факты об обуви (4 фото)

-У Сполучених Штатах Америки існує організація, яка займається переробкою старих кросівок. У спеціалізованих пунктах приймають зношену взуття і переробляють матеріали, що застосовуються у спорті. Кожна частина кросівка має своє призначення. З підошов виробляють спортивну доріжку, тканина призначається для створення баскетбольного майданчика.

-Що б не було фактів крадіжок на військових складах Японії, все взуття зберігали в різних приміщеннях. Ліві чоботи лежали окремо від правих чобіт.
Спочатку кросівки не призначалися для спортивних занять. Кросівки виконували роль корсета, який повинен був нерухомо підтримувати ступні при отриманні різних травм.