Цікаві факти про жіночих сумочках (8 фото)

0
998

Жодна жінка від 5 до 105 років не може обійтися без сумочки. У цій статті ми дізнаємося кілька цікавих фактів про найважливіше дамському аксесуарі.

1. Жіноча ручна сумка їх шкіри з’явилася відносно недавно, в 1841 році. Її автором став H. J. Cave, який жив у Лондоні. За замовленням великого підприємця Самуїла Паркінсона, майстер створив колекцію сумок для всіх членів його сім’ї. Була серед них і міцна шкіряна сумочка для місіс Паркінсон. Зараз цей аксесуар дбайливо зберігається в Амстердамі, в Музеї сумок. Але не менш красиву і елегантну сумочку можна придбати на спеціалізованому сайті – http://bagsy.kiev.ua/. Дівчата купуйте гарні сумочки і будьте елегантніше інших.

2. Є легенда, що все не продані сумки Louis Vuitton після закінчення сезону спалюються. Робиться це для того, щоб уникнути зниження цін на них і зберегти ексклюзивність. Ніяких фактів, що підтверджують або спростовують ці чутки немає. Цілком імовірно, що його автором став сам модний дім Louis Vuitton, щоб підтримати інтерес до себе.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

3. Кожній жінці буде цікаво опинитися в амстердамському Музеї сумок. Його колекція – найбільша в світі налічує більше 3,5 тис. експонатів. Найбільш цінним вважається чоловічий гаманець з козячої шкіри, виготовлений на початку XVI ст. Він прикрашений металевими клямками і призначений для носіння на поясі.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

4. При згадці про найдорожчих сумках в першу чергу згадуються знамениті Birkin. Насправді найбільшу ціну має сумка ручної роботи «The Mouawad 1001 Nights Diamond Purse», вона коштує 3,8 мільйона доларів і внесена до Книги рекордів Гінесса. Її виготовленням керував відомий ювелір Robert Mouawad. Сумка має форму серця, вона виготовлена із золота та більш ніж 4,5 тис рожевих, жовтих і прозорих діамантів. Загальна вага каменів – майже 382 карата.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

5. Прізвище персонаж відомої книги Толкієна «Хоббіт або Туди і назад» Більбо Беггінса походить від англійського слова «Bag» – «сумка». У російській варіації його прізвище може звучати як Сумковс, Сумкинс або, наприклад, Торбинс.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

6. Перші гаманці і сумки з’явилися набагато раніше, ніж кишені. У них носили монети ще за кілька століть до того, як хтось придумав для цих цілей вшити в одяг невеликий мішечок.

7. У 1985 році Міучча Прада розробила чорний рюкзак з нейлону. Раніше з цього матеріалу шили тільки парашути для італійської армії. Новий аксесуар швидко припав до душі молоді і став першою сумкою унісекс.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

8. Спочатку сумки носили тільки чоловіки. У давнину шамани африканських племен обов’язково мали при собі різнокольорові плетені сумки, прикрашені пір’ям, хутром та іншим. А чоловіки стародавнього Єгипту прикріплювали до пояса невеликі мішечки-гаманці. Таким чином, те, що жінки звикли вважати споконвічно своїм, насправді було перейнято ними від чоловіків.

9. Одна з найстильніших жінок світу Вікторія Бекхем володіє найбільшою колекцією сумок, яка оцінюється приблизно в 3 млн доларів. Одних тільки Birkin від Hermes у неї більше ста. Є у Вікторії та сумки від Valentino, Miu Miu, Chanel, Oscar de la Renta, Prada, Chloe, Giambattista Valli, Michael Kors та інших марок.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)

10. У 2010 році модний дім Hermes представив світу найбільшу сумку. Вона повністю копіює відому модель Hermes Kelly. Її висота складає майже чотири метри. Сумка шили вручну декількома майстрами п’ять місяців.
Интересные факты о женских сумочках (8 фото)