Цікаві факти про зубах

0
567

Як свідчить переказ – кількість місяців у році відбулося від кількості зубів у Адама – 30 штук, так що можна сміливо сказати, що зуби є невід’ємною частиною не тільки людини, але і людства в цілому. З дитинства кожна людина вірить у магію і чаклунство, завдяки Діда Мороза, Снігуроньку, десь Великоднього кроликові і Зубної феї,яка забирає, захований під подушкою молочний зубик, і змінює його на монетку. Взагалі термін “молочні зуби” був запропонований Гіппократом, який вважав, що перші зуби у дітей сформовані з молока.

1. Щоб тримати зуби в цілості необхідна зубна паста, ну а якщо все ж вам довелося підлікувати зубик, пропонуємо звернутись у стоматологію на Олексіївській в Москві. А ось перша зубна паста була виготовлена в Єгипті ще 5 000 років тому і була у вигляді суміші вина і пемзи. Перша зубна щітка була винайдена китайцями 500 років тому з щетини свині, кінського і борсукового волосся.
Интересные факты о зубах

2. А ось перша електрична щітка з’явилася в Швейцарії в 1945 році, після закінчення війни, хоча вона працювала не на батареях, а від мережі. Ця витівка була не дуже добре сприйнята людьми – з сміхом, а на сьогоднішній день за статистикою 12 % людей з усього світу користуються саме такий щіткою.

3. Деякі корисні поради для красивих зубів:
– необхідно щодня випивати хоча б горнятко какао, адже какао містить речовину, що перешкоджає руйнуванню зубів;
– необхідно чистити зуби не один раз, ні два, а навіть три рази в день. Адже при такому режимі ви не будете страждати від надлишкової ваги. Дану статистику підбили японські вчені, які вивчали спосіб життя 14 000 японців;
– необхідно регулярно приймати кальцій – адже міцні зуби запорука гарної пам’яті і це медичний факт;

4. Жувальна гумка з цукром була запатентована стоматологом Вільямом Семплем в 1869 році.

5. Найбільша кількість зубів у равлика – 25000.
Интересные факты о зубах

6. У Стародавній Японії, якщо так можна висловитися, видаляли зуби японськими стоматологами руками, а ось в середні століття в Європі стоматологи рекомендували прив’язувати до зуба жабу для зміцнення слабкого зуба, а британці пішли далі за всіх – у свій час у британців дарували зубні протези на весілля, тому що людина боявся втратити свої зуби і видаляв їх в молодості.

7. Про незвичайних законах:
– у Вермонті, хто не знає штат у США, дружини не можуть носити протези без письмової згоди подружжя;
– ще один цікавий закон у США, в штаті Род-Айленд ви не зможете купити ніде зубну щітку по суботах – ЗАКОН!
– китайці організували національний день в календарі – 20 вересня – “День любові до своїх зубів”

8. Найдорожчий зуб у світі продано в 1815 році за 3 300 доларів – це був зубик Ісаака Ньютона – власник вставив зуб в кільце і носив його завжди при собі.

9. А от Китайський місто Куланг оберігає природу тим, що переробляє не потрібні зубочистки – там створено 7 прийомних пунктів зубочисток, 1 кг. цього добра коштує 1$.