Цікаві і корисні поради для людей

0
127

Ви страждаєте від постійний страх уколів, страждаєте від закладеності носа або не можете вивчити текст англійською мовою, ми вам допоможемо вирішити ці проблеми простими життєвими порадами. Для цього не треба купувати заспокійливі засоби, ковтати таблетки для активності розуму, адже всі рішення зберігаються саме у вашому організмі!

1. Страх перед уколами. Коли виникає сильний страх перед уколом саме дієве рішення – це сильно закашлять, це необхідно для того, щоб піднявся тиск в грудній клітці, а це в свою чергу сильно пригнічує біль.
Интересные и полезные советы для людей

2. Якщо ваше серце скажено б’ється, експерти радять дути, припустимо на великий палець руки, на скорочення серцебиття сильно впливає дихання. При видиху блукаючий нерв дратується, і серце сповільнює свою діяльність. А при вдиху – навпаки- відбувається пригнічення блукаючого нерва, а серцевий ритм прискорюється.

3. Зняти закладеність носа, досить легко для цього треба язиком упертися в неб і при цьому не забути тиснути пальцем між бровами. Кістка, яка утворює задню перегородку носа змінить своє положення. Це злегка зніме напругу в носі і ніс стане нормально працювати через 15 секунд.

4. Якщо ви завчає іспити, або вам задали переказ з англійської мови, радимо просто прочитати текст перед сном і на ранок зі свіжої голови ви будете практично все пам’ятати. Справа в тому, що голова починає впорядковувати отриману інформацію під час сну і прочитаний перед сном текст на довго залишиться в пам’яті.

5. У вас кольки в правому боці під час заняття бігом, від цього є просте засіб – під час бігу видихайте повітря при торканні лівої ноги землі, в іншому випадку, якщо ви видихаєте при торканні правої ноги, посилюється навантаження на печінку, яка між іншим знаходиться праворуч, печінка тисне на діафрагму – від сюди дискомфорт в боці.

6. Замучила зубний біль, а ви не можете змусити себе йти до стоматолога, а нескінченні ліки не допомагають – візьміть кубик льоду і розтирайте перетинки між великим і вказівним пальцем і ви гарантовано знімете біль, справа в тому, що саме в цьому місці головний мозок блокує больові сигнали.

7. Сильно затекла рука і ви її не відчувайте, помотайте головою в різні сторони і через 60 секунд все пройде само собою – це часта проблема людей, що страждають остеохондрозом. Затікають Руки, так як в м’язах шиї затискаються нерв.

8. Якщо ваш співрозмовник надто швидко розмовляє, ніби хоче продати тобі дуже дорогу річ, або він навпаки бурмоче під ніс, то поверніться до нього правим вухом – праве вухо найкраще вловлює мова. Але якщо ж ви хочете почути музику, яку ледве-ледве чутно, радимо повернутися в бік мелодії лівим вухом, яке найкраще вловлює музичні тони.

9. Якщо раптом защекотало в горлі, подряпайте (тільки не сильно) і потеребите своє вухо. Під час стимуляції вушного нерва, м’язовий спазм виникає в горлі рефлекторно. Таким чином, Вам буде набагато легше. Такий спосіб допоможе трохи послабити неприємні відчуття.

10. Якщо вас замучила постійна печія в шлунку під час сну, то намагайтеся спати на лівому боці – в такому положенні людина менше страждає від викидів кислоти в стравохід, адже шлунок і стравохід розташовані під певним кутом. Лежачи на правому боці посилюється викид кислот.

11. Ви хочете пірнуть як можна глибше, але ви не можете затримувати дихання, зробіть декілька коротких вдихів і ваш мозок подумає, що ви набрали достатню кількість кисню – ви зможете дихати на 10 секунд більше.

12. Бувають такі неприємні моменти, коли з носа тече кров. Для цього всього-навсього затисніть ваткою “уздечко” на верхній десні. Найчастіше кровотеча відбувається з передньої частини носової перегородки. Затиснувши саме це місце, Ви зупиніть кровотечу дуже швидко.

13. Якщо ви обпалили палець – затисніть місце опіку пальцем іншої річки. Приклавши лід, звичайно ж, біль піде раніше, але ймовірність виникнення пухирів збільшиться вдвічі.

Про цих і інших цікавих і корисних порад ви зможете дізнатися на новому сайті інтернет журналу «HowToGetRid.ru». Це досить-таки цікавий інтернет-портал, який допоможе вам вирішити більшість проблем і дасть пораду як правильно вчинити в певній ситуації.