Цікаві місця в Індонезії.

9-15-2018

Цікаві місця в Індонезії.

Індонезія – найдавніша країна, яка розташовується на найбільшому у світі однойменному архіпелазі. Це найбільша острівна країна. Багато острова чудово підходять для курортів. В Індонезії велика кількість стародавніх храмів і історично важливих споруд, тому в цій країні можна чудово поєднати пляжних відпочинок з історичними екскурсіями. На території країни дуже багато мальовничих ландшафтів і велика різноманітність флори і фауни. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі тури в Індонезію від Indianholiday.
Любителі активного відпочинку можуть відправитися в похід (влаштовуються походи різних категорій складності, від початкової до найвищої) і насолодитися всім природним пишністю Індонезії. Але поки це тільки припущення. Перша держава на місці сучасної Індонезії виникло в III столітті н. За чисельністю населення вона посідає 4 місце, а якщо порівнювати території, 16 місце серед всіх країн. Індонезійці дуже гостинний і привітний народ, але велика кількість культурних заборон трохи напружує.
Наприклад, дотик до голови індонезійця вважається приниження, також індонезієць образитися, якщо ви йому що – небудь передасте лівою рукою або торкнетеся його тією ж лівою рукою, оскільки ліва рука вважається нечистою. Також нечистими вважаються ноги, тому не варто класти ногу на ногу і тим більше виставляти ногу в чиюсь сторону. Не можна ходити в спідницях і шортах в громадських місцях, засмагати топлес, лаятися на людях і багато чого ще.