Цікаві місця в Талліні (4 фото)

0
421

Це місто ще не звик, що свідомі туристи воліють екскурсії в Талліні прогулянок по Парижу або Барселоні. Але, по-перше, тут дійсно цікаво, а атмосфера не менш чарівна, ніж у прославлених – споконвічно туристичних містах. А, по-друге, рівень комфорту – фінансового, кліматичного, в плані сервісу, тут давно вже відповідає європейському стандарту.

Таллін туристичний
Тому використовуйте першу можливість, щоб відвідати цікаві місця в Талліні. Наша пропозиція – Замок Тоомпеа, Церква Святого Духа, Домініканський монастир і Домський собор, церква Святого Олава. При цьому якщо ви звернетеся в туристичне агентство типу http://tripity.eu/tallinn/, то вам гарантовано покажуть самі незвичайні місця естонської столиці.
Интересные места в Таллине (4 фото)

Наприклад, перше в світі «електронний уряд» – унікальну систему управління державою, проведуть екскурсію на сігвеях за Старого Таллінну, запропонують прогулянку в парку Кадріорг або огляд 5574 експозицій, що стягуються в місцевому зоопарку з 1939 року. А є ж ще Музей тортур, Експозиція, присвячена Окупації, і самий справжній Сад Данського короля.
Интересные места в Таллине (4 фото)

Природно, знайомство з Талліном варто почати з його історичного центру. Старе місто – це візитна картка кожної європейської столиці. У багатьох з них, як і в колишньому Ревелі, є власний Домський собор. Таллінський ‘Dom kirche’ збудований на вулиці Тоом-Кооли, яка після цього зайняла лідируючу позицію в списку кращих місць Талліна. В комплекс, крім храму, входить Єпископський сад і Домська школа, яку в свій час закінчили легендарний мореплавець Крузенштерн і ембріолог Бер.
Интересные места в Таллине (4 фото)

Сам Домський собор по-таллински – це розкішна споруда, збудована в 1219 році данськими хрестоносцями. Загарбники естів Линданисе всіма силами намагалися укріпитися на благодатному березі Фінської затоки, тому на місці колишнього язичницького капища був споруджений християнський храм, а також Замок Тоомпеа і інші пам’ятки, які запропонують замовникам екскурсії в Талліні російською.

Крім кривавих історій, пов’язаних із спорудженням храму та архітектурної гармонії ранньої готики з нордичним бароко, в тутешньому Домському соборі регулярно звучить орган і проводяться вечори класичної музики. Приміром, якщо часу на знайомство з Талліном у вас зовсім небагато, то саме цей фрагмент міста дозволить вам насититися його атмосферою.

А ось ще один штрих до портрета столиці Естонії – тутешня кухня. На території Старого міста знаходиться безліч ресторанів національної кухні, де гостям запропонують густий гороховий суп з копченостями, оладки з ячмінного борошна, картопляний салат, слабосолону салаку і запашний житній хліб. Як бачите, навіть в експрес-режимі Таллін може бути найцікавішим, «смачним» і гостинним містом Європи.