Цікаві знахідки перших дверей (4 фото)

0
439

У повсякденному житті люди використовують величезну кількість найрізноманітніших побутових предметів, навіть не замислюючись про те, хто був першим винахідником тієї чи іншої речі. Давайте повернемося до витоків і дізнаємося, коли була виготовлена перша двері.

У давні часи люди захищали своє житло за допомогою великих каменів, присунувши до печери. Згодом цей процес вдосконалили: були придумані розсувні двері. Первісні люди завішували вхід в печеру шкурою дикого звіра, – це наштовхнуло сучасної людини на думку винаходу розкладних дверей. Виникає питання: чи були в далекі часи двері, на зразок сучасних конструкцій»? На це питання можна сміливо відповідати “Так!” але все ж сучасна сейф двері – це протиударні, куленепробивні, зламостійкі, протипожежні; по конструкції: двері зі склом, двостулкові, арочні і т. п. Саме такі двері виробляє компанія «Весь мир бронедверей» //dveri.com.ua
Интересные находки самых первых дверей (4 фото)

Найдавніші дерев’яні конструкції виявили у Швейцарії. В ті часи двері виготовляли з клена. В результаті проведеного аналізу з’ясувалося, що сама старовинна знахідка налічує близько 5000 тисяч років тому. В цілому конструкція збереглася досить непогано, враховуючи термін виготовлення. Самі старовинні вироби були виготовлені з дощок, які мали досить привабливий зовнішній вигляд. Можна припустити, що даним типом дверей користувалися люди, які живуть на території Швейцарії, поблизу водного простору, оскільки знахідки були виявлені саме в цій місцевості.
Интересные находки самых первых дверей (4 фото)

Люди, що живуть в ті часи, були змушені мати міцні будови і відповідно мати надійні двері, адже вони були єдиною захистом від суворих погодних умов. Міцні двері з товстого дерева захищала мешканців будинку від сильних вітрів, що дмуть з Альпійських гір. Ми можемо по праву пишатися предками, які завдяки кмітливості, могли власноруч виготовити необхідні предмети, а ми користуємося ними досі.

Сама цікава древня знахідка знайдена в Великобританії. Через кілька тисячоліть вона й донині перебуває в робочому стані. Цей факт говорить про якість і вмілій роботі людей, які живуть багато років тому. Конструкція була виготовлена з дуба і на момент виявлення прекрасно функціонувала. До проведення досліджень вчені висували припущення, що знахідка з Швейцарії є ровесницею двері, знайденої у Великобританії. Після проведеної експертизи з’ясувалося, що вік даної двері дещо менше, ніж у попередниці.
Интересные находки самых первых дверей (4 фото)

За всю історію розкопок, археологи знайшли велику кількість всіляких конструкцій, проте всі вони в результаті проведення аналізу відносяться до пізніших періодів. У минулі часи матеріалом для виготовлення дверей служив камінь, залізо, бронза та інші засоби, але найбільш часто зустрічалися екземпляри з дерева. Саме з цієї причини найбільш підходящим матеріалом для виготовлення дверей є деревина.